Dovolená v červenci na ostrově Kréta

8 denní pobyt v Řecku, na ostrově KrétaSkaleta s polopenzí za 14.790,-. Termín 11.7. – 18.7., 7 nocí.

Hotel Gortyna leží od centra Rethymnon zhruba 12 kilometrů (pravidelné autobusové spojení, zastávka přímo u hotelu). Hotel pořádá občas řecký zábavní večer.

Cca 400 metrů daleko je to od písečné pláže (přístup na pláž podchodem pod pobřežní komunikací). Lehátka a slunečníky za poplatek.

Zdarma: stolní tenis a tenis. Za poplatek: biliár a vodní sporty. Pro děti: dětské hřiště, dětská postýlka, brouzdaliště.

Malý rodinný hotel na Rhodosu

ŘeckoRhodos – Archangelos v termínu 13.5. – 20.5., 7 nocí se snídaní za 6.480,-.

Malý rodinný hotel se nachází na klidném místě a je vzdálen zhruba 3 kilometry od pláže. Vzdálenost od hlavního města je 30 kilometrů a zdejší centrum Archangelos cca 300 metrů.

Písečné pláže Tsampika a Stegna cca 3 kilometry od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Marsa Alam hotel přímo u pláže

EgyptMarsa Alam a okolí – El Quseir v termínu 15.4. (ne) – 22.4. (ne)na 7 nocí s all inclusive za 11.280,-.

Hotel Pensée Azur Marsa Alam leží přímo u dlouhé písečné pláže cca 23 kilometrů jižně od městečka El Quseir (hotelová doprava cca 2× týdně za poplatek). Letiště je vzdáleno cca 52 kilometrů.

Krásná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, která je vhodná též pro děti, dobré podmínky pro potápění a šnorchlování (vzhledem ke korálům doporučujeme obuv do vody), bar na pláži. Denní a večerní animační programy, diskotéka.

Zdarma: fitness, 2 tenisové kurty, plážový volejbal a stolní tenis. Za poplatek: vodní sporty, potápěčské centrum, biliár, centrum zdraví se saunou, párou, jacuzzi a masážemi. Pro děti k dispozici dětský bazén, dětské hřiště a miniklub.

3 pokoje plně přizpůsobené pro handicapované klienty.

Korfu v červnu 7.890,-

8 denní pobyt na ostrově Korfu, Sidari v termínu 6.6. – 13.6.2018 za krásných 7.890,-.

Hotel Dimitra Hotel Clever je jednodušší objekt nacházející se přímo proti hotelu Joanna.

Hotel se nachází v klidné lokalitě Peroulades nedaleko centra letoviska Sidari, kde je řada taveren, obchůdků a klubů. Chytná nabídka CLEVER znamená pro klienty výhodnou kombinaci ubytování v soukromých apartmánech či studiích v blízkosti hotelu 2* a 3*, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě klienti dochází na stravování do hotelu Joanna, avšak prakticky celý den mohou relaxovat v tomto hotelu. Tento hotel vřele doporučujeme rodinám a párům, které vyhledávají během svého pobytu opravdu klid, bez hlasitého zvuku ulice a nočních podniků, přeplněných bazénů ke své dovolené.

Během pobytu v tomto ubytování klienti mohou využívat hotelové služby hotelu ( bazén, restauraci atd.. ) hotelu Joanna 2* a hotelu Summertime 3* i animační nebo večerní programy (dle nabídky a programu hotelu).

V hotelu k dispozici bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, bar a internetové připojení na recepci.

Pláž a plážový servis je vzdálen zhruba 750 – 850 metrů. Pláž je krásná, písečná s uklidňujícím panoramatem na pískovcové skály. Pozvolný vstup do moře. K cestě na pláž lze využít kyvadlové dopravy ZDARMA od ranních do večerních hodin ( 7:30 – 23:00 ).

Kanárské ostrovy, Spa hotel za 14.490,-

Hotel Beatriz Costa & Spa na Kanárských ostrovech, Lanzarote v termínu 21.3. (st) – 28.3. (st), 7 nocí se snídaní za 14.490,-.

Objekt leží v klidné lokalitě zhruba 900 metrů od centra prázdninového střediska Costa Teguise a pláže Playa de las Cucharas.

V zahradě se nachází 3 bazény s mořskou vodou (1 s možností klimatizace/vyhřívání), vířivka, bar a snack bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci. Denní animační programy (sport, hry), večerní zábavné programy nebo večery s živou hudbou.

Zdarma: šipky, zahradní šachy, stolní tenis, fitness, minigolf. Za poplatek: biliár, tenis, squash, 18jamkové golfové hřiště Golf Costa Teguise cca 2,5 kilometru.

Dětský bazének (možnost klimatizace/vyhřívání), hřiště, miniklub (4–12 let), minidisko, dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Na vyžádání několik pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu.

Za poplatek: rozsáhlé thalassoterapeutické centrum s bazény s mořskou vodou (velký thalassookruh), vířivé koupele, sauna, pára, léčebné a zkrášlovací procedury, různé druhy masáží. Vstup od 12 let.

Krásný hotel ve Španělsku 31% sleva

Začátek letní sezóny ve Španělsku, Costa de la Luz, El Rompido. Hotel Garden Playanatural & Spa v termínu 6.6. (st) – 13.6. (st), 7 nocí s polopenzí za 12.590,-. Hotel neakceptuje klienty mladší 16 let.

Hotel Garden Playanatural & Spa **** leží na vyvýšenině na klidném místě s výhledem na ústí řeky Piedras. Rybářská vesnička El Rompido s několika nákupními i zábavními možnostmi je vzdálena cca 2,5 kilometru, zastávka linkového autobusu cca 250 m (1× denně spojení hotelovým minibusem zdarma). Město Cartaya cca 15 km. Město Huelva cca 30 minut jízdy.

U hotelu se nachází krásná zahrada, v které se nachází 2 bazény, jacuzzi, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, balibeds za poplatek, osušky oproti kauci. Pravidelné animační programy a večerní vystoupení.

Přírodní pláž San Miguel leží u břehu řeky Piedras cca 500 metrů daleko, přístup přes lesík a podchodem. Panenská pláž La Flecha dostupná pravidelným lodním spojením za poplatek. Na pláži La Flecha nejsou toalety ani žádná možnost občerstvení.

Zdarma: fitness, stolní tenis, minigolf. Za poplatek: tenis, squash, plážový volejbal, biliár, půjčovna kol, golfové hřiště cca 1 kilometr.

Na vyžádání 5 pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu hotelu, bazén není speciálně upraven.

Zdarma dále k dispozici: vnitřní bazén (4,2 × 7 m) Za poplatek: sauna, turecké lázně, masáže aj.

Kréta s aquaparkem 15.990,-

Řecko – ostrov Kréta – Hersonissos v termín 31.5. (čt) – 10.6. (ne) na 10 nocí s all inclusive za 15.990,-.

Pláž s pozvolným a kamenitým vstupem (obuv do vody) do moře je rozdělena na několik částí a je přímo u hotelu. Sprchy, lehátka a slunečníky zdarma. Možnost využívat pláž s hrubým pískem u sesterského hotelu Star Beach 4*.

Vybavení hotelu Eri Beach & Village recepce, směnárna, restaurace, 2 bary, minimarket, nákupní galerie, 2 bazény, 1 z nich s mořskou vodou a 1 z nich s částí pro děti. Aquapark v areálu hotelu zdarma.

Wi-Fi v lobby zdarma. Internetový koutek za poplatek cca 2 EUR/20 min.

Zdarma: animační programy, dětské hřiště, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenis bez osvětlení, fitness.

Za poplatek: kulečník, masáže, vodní park Star Beach vedle hotelu (vstup zdarma, vodní atrakce za poplatek, lehátka a slunečníky za poplatek).

Březen na Kanárských ostrovech

Osmi denní pobyt na Kanárských ostrovech, Fuerteventura s all inclusive za 16.980,-. Termín 8.3. (čt) – 15.3. (čt), 7 nocí

Hotel Globales Costa Tropical se nachází v klidné oblasti Costa Antigua na severovýchodním pobřeží ostrova. Moderní středisko Caleta de Fuste s mnoha obchody, restauracemi a bary je vzdáleno cca 3 kilometry (několikrát denně spojení hotelovým autobusem zdarma, zastávka cca 150 metrů). Hlavní město Puerto del Rosario cca 10 kilometrů. Zastávka linkového autobusu cca 100 metrů.

Denní a večerní animační program. Uměle vytvořená pláž s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře v Caleta de Fuste cca 3 kilometry (několikrát denně spojení hotelovým autobusem zdarma, zastávka cca 150 m).

Zdarma využívat fitness, 1 tenisový kurt, malé fotbalové hřiště, stolní tenis. Za poplatek pak jacuzzi, sauna a 18jamkové golfové hřiště cca 4,5 kilometru od hotelu.

Hotel disponuje malým wellness centrem. Pro děti k dispozici dětské brouzdaliště, hřiště, miniklub (5–12 let).

Pěti hvězdičkový hotel Arabské emiráty 11.990,-

Hotel Marjan Island Resort & Spa ***** se nachází v Arabských emirátech – Ras Al Khaimah. Za osmi denní pobyt se snídaní v tomto hotelu v termínu 19.1. (pá) – 26.1. (pá) a se snídaní zaplatíte 11.990,-.

Hotel leží v oblasti Ras Al Khaimah na uměle vytvořeném souostroví 4 korálových ostrovů na břehu Arabského zálivu. Dubaj je vzdálena zhruba 60 minut jízdy. Do centra Al Hamra jezdí jednou denně shuttle zdarma, městečko je vzdáleno cca 15 minut. Pro vyznavače golfu se nedaleko hotelu nachází i golfové hřiště.

Oproti tomu rybáři zase ocení výlety za rybařením, možné jsou i jízdy na koni, parašutismus, výlet lodí, safari v poušti a mnoho dalšího.

Krásná písečná pláž leží hned u hotelu, je potřeba pouze přejít příjezdovou cestu k hotelu. Zdarma: fitness. Za poplatek: vodní sporty na pláži, potápěčské centrum, jízda na kole, Al Hamra Golf Club cca 5 minut jízdy. Dětem do 16 let není povoleno využívat vnitřní krytý bazén. Oddělený dětský bazén, vnitřní i venkovní dětské hřiště, dětský klub (3–15 let). Dětský klub nemá animační program.

Za poplatek: spa o rozloze 1 000 m2 s nabídkou mnoha procedur a masáží, jacuzzi, hammamem, saunou, vířivkou, parní lázní, kosmetikou a specialisty na výživu.

Indonésie, Bali se snídaní 33.540,-

Ubytování v hotelu Mercure Resort **** v Indonésii, ostrov Bali se snídaní za 33.540,-. Termín 1.2. – 8.2.2018.

Mercure Resort Sanur leží přímo u krásné písečné pláže. Letiště je vzdáleno pouhých 20 minut a tak transfer netrvá tak dlouho.

V příjemně zařízeném hotelu se nachází obchůdky a místní restaurace. Dvoupatrové bungalovy jsou umístěné v pěkné tropické zahradě. K dispozici jsou kurzy vaření, knihovna, stolní tenis a tenisové kurty.

Hotel je doporučován všem věkovým kategoriím.