Kanárské ostrovy pro celou rodinu za 35.380,-

Zaleťte si s rodinou na Kanárské ostrovy, Gran Canaria. Za dva dospělé a dítě zaplatíte 35.380,-. Termín 3.6. – 10.6.2017.

Hotel se nachází v oblasti Bahía Feliz. Nákupní možnosti, restaurace a drobné obchůdky zhruba 400 metrů od hotelu, další možnosti  nákupů v nedalekém 4 kilometry vzdáleném středisku San Agustín.

Malá písečná pláž s oblázky je vzdálena 400 metrů od hotelu, slunečníky a lehátka jsou za poplatek. Za poplatek lze využívat malé spa centrum s jacuzzi, saunou a fitness.

Pro děti k dispozici brouzdaliště a dětské hřiště.

Španělsko se Spa centrem 14.150,-

Dovolená ve Španělsku, Costa de Almería s polopenzí za 14.150,-. Termín 28.5. – 4.6.2017.

Hotel Zimbali Playa & Spa **** se nachází v krásné zahradě na kraji střediska Vera. Nedaleko objektu se nachází pěkný aquapark, který ocení především rodiče s dětmi.

Hotel se nachází hned u dlouhé písečnooblázkové pláže s pozvolným vstuupem do moře, takže se rodiče nemusí obávat, pustit své ratolesti do vody samotné. Pro vstup do moře se doporučují boty do vody.

K dispozici je bazén, jacuzzi, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky. Pro děti dětský bazén s tobogany, dětské hřiště a miniklub. Zdarma si lze vyzkoušet fitness, tenis, minigolf. Za poplatek si lze vypůjčit kolo.

V hotelu se nachází i Spa centrum Aqua Playa s celou řadou relaxačních procedur jako je hydrotermální okruh, sauna, masáže a plno dalších.

Kvalitní hotel v Bulharsku 12 dní s all inclusive

Vychutnejte si 12 denní dovolenou v Bulharsku, Jižní pobřeží s all inclusive za 15.543,-. Termín 3.6. – 14.6.2017.

Hotel Elenite Holiday Village **** se skládá z vilek, které jsou vystavěny blízko sebe v řadách za sebou a leží hned nad krásnou písečnou pláží. Na letovisko Elenite navazuje letovisko Svatý Vlas, které je častým cílem turistů. Elenite se může pyšnit svým umístěním na jihu, čímž po celý den na objekt dopadaní sluneční paprsky.

V hotelu se nachází i aquapark Atlantis, kde se vyřádí na vodních atrakcích nejen děti. Častými výletními cíli je Slunečné Pobřeží, které se nachází ve vzdálenosti 10 kilometrů a dále pak Nessebar vzdálen 15 kilometrů.

Hotel je díky své kvalitě a službám doporučován i náročnějším klientům.

Panama, panenská příroda a moderní civilizace

Exotická dovolená v Jižní Americe, Panama, Playa Bonita v termínu 30.3. – 6.4.2017 se snídaní za 35.990,-.

Hotel The Westin Playa Bonita Panama ***** se nachází přímo na krásné písečné pláži. Je vzdálen 8 kilometrů od centra Multicentro Mall v Panama City a 10 kilometrů od Panamského průplavu.

Hotel je velice dobře situovaný v blízkosti Tichého oceánu a poměrně nedaleko od letiště. Další nespornou výhodou je jeho umístění nedaleko všeho a proto se sem vypravují turisté, kteří chtějí podnikat výlety do okolí.

K dispozici je SPA censtrum, fitness, sauna, půjčovna kajaků, WiFi zdarma a animační programy. Pokoje jsou velice příjemně zařízené a za poplatek můžeme mít výhled přímo na moře.

Party ve dne v noci Mallorca, Magaluf

Dovolená ve víru nekončící zábavy to je Mallorca, Magaluf. 8 denní pobyt v termínu 20.5. – 27.5.2017 s all inclusive za 19.650,-.

Hotel BH Mallorca **** leží v centru rušného letoviska Magalauf. V okolí se nachází řada různých obchodů, restaurací, barů a diskoték. Dlouhá písečná pláž je vzdálena cca 500 metrů, vstup do moře je pozvolný.

Přímo naproti hotelu je vyhlášený klub BCM Planet Dance a zábavní park Katmandu ve vzdálenosti cca 400 metrů. Během celého dne probíhají v hotelu hudební produkce, DJ party u bazénu, přičemž zde vystupují světový DJ.

Pro děti zdarma hotelový aquapark, pro dospělé fitness. Hlavní město je ve vzdálenosti 14 kilometrů a autobusová zastávka pouze 50 metrů od hotelu.

Dubaj, pobyt na umělém ostrově 32.890,-

Luxusní dovolená ve známém hotelu v Arabských emirátech, Dubaj. Termín 14.5. – 21.5.2017 s polopenzí za 32.890,-.

Hotel Rixos The Palm ***** se nachází na umělém ostrově ve tvaru palmy. Jedinečnou podívanou je večerní podívaná z hotelu na rozsvícenou Dubaj. Do centra Dubaje jezdí vodní taxi.

Krásná písečná pláž s bílým pískem se nachází přímo u hotelu, kde jsou i lehátka a slunečníky zdarma. Na plážích lze využít i gazebo – soukromé plážové postele. 10 minut od hotelu je vodní park Aquaventure. Přímo v hotelu se pak nachází diskotéky, bary, kino a nákupní možnosti.

Zdarma fitness, tenis, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis a Ajana Spa se možností sauny, jógy a pilates. Pro děti dětský bazén, miniklub, animační programy, malování na obličej, dětské hřiště, škola kouzel a hlídání dětí.

Malta na 12 dní 14.286,-

Dovolená na Maltě a na 12 dní, proč ne? Pobyt v termínu 27.5. – 7.6.2017 se snídaní v hotelu Plaza *** vyjde na 14.286,-.

Hotel nabízí řadů různých služeb, které vedou ke spokojenému pobytu. Využívat můžete restauraci, kavárnu, bar a konferenční místnost. V hotelu se nachází výtah, kterým lze pohodlně vyjet ho horních pater.

Na střeše se nachází pěkná terasa a místo k lenošení na lehátkách. K dispozici téže dětský bazének. Z většiny pokojů je částečný výhled na moře.

12 dní s all inlusive ostrov Rhodos 13.690,-

Užijte si prodlouženou dovolenou na ostrově Rhodos, 12 denní pobyt s all inclusive 13.690,-, dítě 6.990,-. Termín 20.5. – 31.5.2017.

Ubytování budete v krásné zahradě plné zeleně. Objekt je vzdálen 5 km od hlavního města ostrova. Centrum s nákupními možnostmi je vzdáleno 300 m.

K dispozici restaurace, snack bar, TV koutek, hala s recepcí, snack bar a pool bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, stolní tenis, volejbal, tenisové kurty a řecké večery.

Dovolená jako v pohádce Kuba s all inclusive 30.290,-

12 denní dovolená Karibik, Kuba, Guardalavaca s all inclusive 30.290,-. Termín 5.2. – 17.2.2017.

Objekt Club Amigo Atlantico *** se nachází přímo u krásné, široké pláže s jemným pískem v oblasti Playa Pesquero-Guardalavaca. Komplex láká přímo na pohádkovou dovolenou strávenou v krásném prostředí plném zeleně.

Do areálu jezdí klientela všeho druhu, každý si tu najde to své. Lze trávit dovolenou aktivním způsobem i si vychutnat dny plné odpočinku.

Rodiny s dětmi uvítají miniklub pro děti a návštěva mořského delfinária Bahía de Naranjo, vzdáleného pouhých 5 km. K dispozici animační program během dne i večer, 2 tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, minigolf, fitness a plno jiných sportů.

Dovolená u moře, ostrov Kréta s polopenzí 9.690,-

8 denní pobyt v Řecku, ostrov Kréta, Anissaras s polopenzí za 9.690,-. Termín 10.6. – 17.6.2017.

Objekt Hotel Galini *** se nachází v letovisku Anissaras, kde si můžeme vychutnávat místní klid a krásnou pláž, která je vzdálena 450 metrů od hotelu. V jeho blízkosti se pak nachází řada barů, taveren a restaurací. Vyznavači nočního života mohou zavítat do 3 km vzdáleného letoviska Hersonissos.

Pro děti k dispozici dětský bazén, dětské hřiště a herna. Snack bar u bazénu a bufetová stylová restaurace.