Krásný hotel ve Španělsku 31% sleva

Začátek letní sezóny ve Španělsku, Costa de la Luz, El Rompido. Hotel Garden Playanatural & Spa v termínu 6.6. (st) – 13.6. (st), 7 nocí s polopenzí za 12.590,-. Hotel neakceptuje klienty mladší 16 let.

Hotel Garden Playanatural & Spa **** leží na vyvýšenině na klidném místě s výhledem na ústí řeky Piedras. Rybářská vesnička El Rompido s několika nákupními i zábavními možnostmi je vzdálena cca 2,5 kilometru, zastávka linkového autobusu cca 250 m (1× denně spojení hotelovým minibusem zdarma). Město Cartaya cca 15 km. Město Huelva cca 30 minut jízdy.

U hotelu se nachází krásná zahrada, v které se nachází 2 bazény, jacuzzi, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, balibeds za poplatek, osušky oproti kauci. Pravidelné animační programy a večerní vystoupení.

Přírodní pláž San Miguel leží u břehu řeky Piedras cca 500 metrů daleko, přístup přes lesík a podchodem. Panenská pláž La Flecha dostupná pravidelným lodním spojením za poplatek. Na pláži La Flecha nejsou toalety ani žádná možnost občerstvení.

Zdarma: fitness, stolní tenis, minigolf. Za poplatek: tenis, squash, plážový volejbal, biliár, půjčovna kol, golfové hřiště cca 1 kilometr.

Na vyžádání 5 pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu hotelu, bazén není speciálně upraven.

Zdarma dále k dispozici: vnitřní bazén (4,2 × 7 m) Za poplatek: sauna, turecké lázně, masáže aj.