-

Glyfada - hotely pro last minute

Lti Grand Hotel Glyfada

Náhled objektu Lti Grand Hotel Glyfada, Glyfada, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Vydejte se pohodlně a bezpečně letecky na výhodnou dovolenou k moři do hotelu Lti Grand Hotel Glyfada se slevou na poslední chvíli a prožijte u moře v letovisku Glyfada na Korfu příjemný čas odpočinku, na který budete ještě dlouho v tom nejlepším vzpomínat

Kam jinam na Korfu na last minute dovolenou?

Glyfada není jediným místem, kde se dá na Korfu prožít v Řecku last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete se slevou na poslední chvíli vydat na last minute na Korfu a ušetřit i na následující místa: Agios Georgios (jih), Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Acharavi, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Gouvia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Kontokali, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Glyfada, ostrov Korfu

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené ve středisku Glyfada je publikována v sekci dovolená Glyfada. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do letoviska Glyfada jsou k nalezení v sekci Glyfada first minute.