-

Kerkyra - hotely pro last minute

Mayor Mon Repos Palace

Náhled objektu Mayor Mon Repos Palace, Kerkyra, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Vydejte se pohodlně a bezpečně letecky na výhodnou dovolenou k moři do hotelu Mayor Mon Repos Palace se slevou na poslední chvíli a prožijte u moře v letovisku Kerkyra na Korfu příjemný čas odpočinku, na který budete ještě dlouho v tom nejlepším vzpomínat

Kam jinam na Korfu na last minute dovolenou?

Kerkyra není jediným místem, kde se dá na Korfu prožít v Řecku last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete se slevou na poslední chvíli vydat na last minute na Korfu a ušetřit i na následující místa: Agios Georgios (jih), Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Acharavi, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Komeno, Kontokali, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Kerkyra, ostrov Korfu

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené ve středisku Kerkyra je publikována v sekci dovolená Kerkyra. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do letoviska Kerkyra jsou k nalezení v sekci Kerkyra first minute.