-

Kontokali - hotely pro last minute

Kontokali Bay Resort & Spa

Náhled objektu Kontokali Bay Resort & Spa, Kontokali, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Vydejte se pohodlně a bezpečně letecky na výhodnou dovolenou k moři do hotelu Kontokali Bay Resort & Spa se slevou na poslední chvíli a prožijte u moře v letovisku Kontokali na Korfu příjemný čas odpočinku, na který budete ještě dlouho v tom nejlepším vzpomínat

Kam jinam na Korfu na last minute dovolenou?

Kontokali není jediným místem, kde se dá na Korfu prožít v Řecku last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete se slevou na poslední chvíli vydat na last minute na Korfu a ušetřit i na následující místa: Agios Georgios (jih), Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Acharavi, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Kontokali, ostrov Korfu

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené ve středisku Kontokali je publikována v sekci dovolená Kontokali. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do letoviska Kontokali jsou k nalezení v sekci Kontokali first minute.