Hotel Boryana, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 19.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Středisko:
Albena

Poloha:
Devítipatrový terasovitý hotel leží v jižní části střediska u přírodní rezervace Baltata, přímo na pláži.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, 3 výtahy, trezor v recepci za poplatek, klimatizovaná restaurace, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, venkovní bazén s dětskou částí, lobby bar, směnárna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, masáže, parkoviště.

Sport a zábava:
Ve středisku tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, bazén, vodní sporty na pláži.

Ubytování:
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo), telefon, kabelová televize, mini-bar, koupelna s vlastním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), fén, klimatizace. Všechny pokoje mají balkón a některé mají výhled na moře.

Stravování:
All inclusive, formou plné penze bufetovým způsobem včetně denního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 23:00 hod.

Pláž:
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Nabídka programů:
Seniorský program zahrnuje: • ochutnávku vína v hotelu Flamingo Grand • dvě balneologické procedury (masáž, koupel, atd.) • polodenní výlet Vztahuje se pouze na vybrané termíny před a po sezoně.

Nabídka programů:
Seniorský program zahrnuje: • ochutnávku vína v hotelu Flamingo Grand • dvě balneologické procedury (masáž, koupel, atd.) • polodenní výlet Vztahuje se pouze na vybrané termíny před a po sezoně.
Poloha
Hotel Boryana má ideální polohu přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v těsné blízkosti přírodní rezervace Baltata. Poslední renovace v tomto hotelu proběhla v roce 2014. Od centra letoviska je vzdálen cca 500 m, kde vás pohodlně odveze turistický vláček (za poplatek), nebo se zde dostanete příjemnou procházkou po promenádě.

Pláž
Hotel leží přímo u krásné široké pláže. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, vhodná také pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové ručníky a matrace za poplatek, vodní sporty na pláži za poplatek. Sprchy na pláži.

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky (dvě na moře), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV, minibar, telefon a balkon. Kabelový internet zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Výhled na moře za příplatek.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj standard (DBL-PV): 2 dospělí + 1 děti nebo 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DBL-SV): 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.

Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtahy, hlavní restaurace s venkovní terasou, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé s dětskou části, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, animační programy pro dospělé a děti.

Služby zdarma
Wi-Fi připojení ve společných prostorách, stolní tenis, šipky, šachy, aerobic, vodní aerobic, plážový volejbal a fotbal.

Služby za poplatek
Bezpečnostní schránka na recepci, čistírna, masáže, internetový koutek, billiard.

Stravování
ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00-16:00) např. pizza, dezerty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00-23:00).

Sport a zábava
Albena je turisty velmi oblíbené moderní letovisko na pobřeží Černého moře, které vzniklo na tzv. zelené louce. Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Je také jedno z turistických center Bulharska s řadou hotelových komplexů a širokou škálou poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky.Město má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

GPS souřadnice ubytování
43.36157635668552 28.079855740070343

Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Varna do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Další ujednání
Tento hotel se řídí zvláštními podmínkami slev, platebními podmínkami a stornopoplatky. Časové slevy za včasný nákup FIRST MINUTE (FM) lze uplatnit pouze do 28. února 2018, záloha je min. 70 % celkové ceny zájezdu. Klientské a věrnostní slevy nejsou možné. Stornopolatky se řídí ustanovením 6.13. Všeobecných smluvních podmínek.

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: neděle, linka QS 1186/7, Praha 05:05 - 08:10 Varna 08:55 - 10:05 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Boryana není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.