Hotel Club Dobrotiza Beach, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.340 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • hotel s pokoji vhodnými pro rodiny s dětmi
  • v bezprostřední blízkosti historického centra města


EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Hotel s pokoji vhodnými pro rodiny s dětmi. V bezprostřední blízkosti historického centra města.hotel leží na pobřežní promenádě s řadou restaurací, obchodů a zábavy. Centrum letoviska Albena cca 200 m. Letiště Varna cca 40 km.přímo na pláži s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma. Plážové osušky za poplatek (cca 3 BGN/den). Knihovna na pláži.nově renovovaný hotel (dříve hotel Dobrotiza) se 148 pokoji ve 4 patrové budově s výtahem. Přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí (cca 2,50 €/den), restaurace s terasou, úschovna kol a lobby bar. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj u bazénu zdarma. Matrace cca 1 €/den.

Dvoulůžkové pokoje (E2A/E3A): klimatizace, sat. TV, telefon (za poplatek), minibar (za poplatek), trezor (za poplatek), sprcha, WC, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře.

Rodinné pokoje (E3D/E4D): 2 dvoulůžkové pokoje spojené propojovacími dveřmi, 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako E2A.

Joker pokoje (E2S): hlučné pokoje, balkon nebo terasa bez bližší specifikace výhledu, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Několikrát týdně show cooking. 2x týdně tematický bufet a 3x týdně večeře na grilu - 1x oběd a 1x večeře při minimální délce pobytu 7 dní a po předchozí rezervaci (platné v sezóně do 30.6. a od 1.9., jindy za poplatek). Teplé a studené snacky, saláty, pizza, těstoviny, ovoce, zmrzlina v restauraci s terasou od 15.00 do 17.00 h. Káva a čaj v lobby baru a baru u bazénu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech od 10.00 do 23.00 h.zdarma: stolní tenis a šipky. 6x týdně sportovní animační program, 3x týdně večerní animační program.

Za poplatek
velký výběr vodních sportů na pláži, tenis, půjčovna kol, minigolf a další v blízkém okolí přes místní poskytovatele služeb.

WiFi v celém hotelu zdarma.Za poplatek
moderní Spa centrum v hotelech Flamingo Grand a Paradise Blue.samostatný dětský bazén s mini Splash-Parkem, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (4-12 let). Dětské židličky v restauraci. Dětské postýlky na vyžádání zdarma.místní kategorie: 3; platba kartou: VISA, MasterCard.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service (více informací na https://www.ckneckermann.cz/connected-service/), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Club Dobrotiza Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.