Hotel Com, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 10.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 13%

Vybavení

Hotel Com - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Středisko:
Albena

Poloha:
V parku 900 m od pláže a 600 m od centra letoviska. Pohodlné spojení s pláží zajišťuje každých 30 minut bezplatný autobus, který jezdí od 09:30 do 17:00h. Letovisko Albena je 40 km od letiště Varna.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, lobby bar, trezory za poplatek, venkovní bazén s dětskou skluzavkou, restaurace a snack bar, dětské hřiště, volejbalové hřiště. Wi-Fi internet na recepci zdarma.

Sport a zábava:
Hotelová animace pro děti. Za poplatek: vodní sporty na pláži, jízda na koni, pronájem jízdních kol. Neomezený vstup do akvaparku ZDARMA. (od 01.06. do 15.09.)

Ubytování:
Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (rozkládací pohovka), balkón, kabelová TV, telefon, klimatizace, sprcha.

Stravování:
All inclusive formou bufetu v hotelové restauraci, lehký oběd a nápoje v restauraci "Rai" na pláži. Nápoje zahrnuté v all inclusive programu jsou nealkoholické alkoholické nápoje místní výroby.

Pláž:
Krásná písečná pláž je cca 900 m od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Tipy pro správnou volbu:
- neomezený vstup do Aquaparku - eskalátory spojující horní a spodní část letoviska - lehátka a slunečníky na pláži zdarma - all inclusive na pláži - v restauraci Rai
Poloha objektu:
V krásném a klidném parku letoviska Albena. Nákupní možnosti jsou cca 850 m od hotelu, město Varna je vzdáleno 40 km. Rušné letovisko Zlaté písky cca 10 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, snack bar, parkoviště, á la carte restaurace (francouzská, řecká, italská, mexická, steak house), směnárna, restaurace na pláži, bar na pláži, půjčovna aut, trezor. V rozlehlé zahradě bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů:
DR/DRP:  koupelna/WC, klimatizace, TV, telefon, balkon nebo terasa.

Zábava:
Cca 650 m od hotelu se nachází aquapark Aquamania. Hotel pořádá tématické večery a zabávné večerní a denní programy pro děti i dospělé.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž označená modrou vlajkou se nachází 950 m od hotelu. Na pláž jezdí kyvadlová doprava zdarma každých 30 minut. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Pro děti:
Zdarma: fitness, aerobik. Za poplatek: půjčovna kol, vodní sporty na pláži, minigolf, jízda na koni.

Program All Inclusive:
Mini klub, dětský bazén, hřiště, děská postyýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně (07.30-10.00 hod.), oběd (12.30-14.30 hod.) a večeře (18.30-21.30 hod.) formou bufetu. Zmrzlina (11.00-21.00 hod.) Odpolední snack (11.00-16.00 hod.) RAI restaurace na pláži (11.30-16.00 hod.)

Platební karty:
Hotel akceptuje domácí mazlíčky (za poplatek, nutná rezervace předem).

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Com není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.