Hotel Elitsa, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.840 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 18%

Vybavení

Hotel Elitsa - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
V klidném rodinném letovisku Albena hned vedle přírodní rezervace. Letiště ve Varně cca 40 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, trezor (za poplatek), výtah, lobby bar, restaurace, bazén, bar u bazénu, snack bar, terasa na slunění s lehátky zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace, telefon, TV/sat., balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled moře. DRP: viz DR, méně výhodná poloha pokoje.

Zábava:
Odpolední a večerní animační program. Nákupní a zábavní možnosti v centru střediska.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Dlouhá písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Pro děti:
Za poplatek: minigolf, vodní sporty na pláži, jízda na koních.

Program All Inclusive:
Brouzdaliště, dětská postýlka (na vyžádání) zdarma, dětské animace, speciální menu v restauraci.

Další informace:
Snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu. Odpolední snack - pizza, ovoce, zmrzlina  (11:00 - 16:00) Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00-23:00) Večeře formou bufetu (18.30–21.00 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.)
Základní informace: Bulharsko / Varna / Albena. Příjemný hotelový komplex je vyhledáván pro svoji polohu u krásné písčité pláže, služby na dobré úrovni a širokou škálu sportovního a zábavního vyžití v hotelu i v blízkém okolí. Centrum Albeny s možností nákupů, bary, restauracemi a atrakcemi pro male i velké je vzdáleno 500 m od resortu, v blízkosti hotelu naleznete také minigolf (300 m) a velkým lákadlem pro rodiny s dětmi je také aquapark, nacházející se v oblasti ve vzdálenosti cca 1 km. Do okolí se lze snadno vydat místním turistickým vláčkem. Doporučit lze výlet do 10 km vzdáleného městečka Balchik, označovaného za „město bílých skal“, kde je jedním z největších lákadel tamní botanická zahrada, která je vyhledávaným cílem všech klientů.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, trezor na recepci (za poplatek), Wi-Fi v lobby (zdarma), mini diskotéka, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, miniklub (pro děti 3-6 let), směnárna,

Vybavení pokojů: Pokoj s výhledem na mořeindividuální klimatizace, telefon, kabelová TV, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), balkon,

Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 40 km, centra: 500 m, nákupních možností: v blízkosti,

Pláž: písčitá, 1 slunečník a 2 lehátka / pokoj zdarma, plážový bar,

Informace ke stravování: All Inclusive: 10:00 - 23:00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva/čaj, ovoce, zmrzlina. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.,

Zábava: animační programy, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, fotbal, vodní gymnastika, šachy,

Poloha
Hotely Elitsa a Nona jsou další z plážových hotelů, které mají ideální polohu přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v těsné blízkosti přírodní rezervace Baltata. Od centra letoviska s nákupními možnostmi jsou vzdáleny cca 800 m. Ideální poloha těchto hotelů nabízí spoustu možností k trávení volného času, můžete buď jenom odpočívat, sportovat nebo se procházet.

Pláž
Vzdálenost – přímo u pláže, písečná s pozvolným vstupem, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážové ručníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Ubytování
Moderní dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DBL-SSV), možnost jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, telefon a balkon. Kabelový internet zdarma. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj na moře (DBL-SSV): 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.

Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtahy, hlavní restaurace s venkovní terasou, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé s dětskou části, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, animační programy pro děti a dospělé.

Služby zdarma
Wi-Fi připojení ve společných prostorách, stolní tenis, šipky, šachy, aerobic, vodní aerobic, plážový volejbal a fotbal.

Služby za poplatek
Bezpečnostní schránka na recepci, masáže, kadeřnictví, kosmetika, internetový koutek, billiard, prádelna.

Stravování
ALL INCLUSIVE – snídaně (7:30–10:00), oběd (12:30–14:30) a večeře (18:00–21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00–16:00) např. pizza, dezerty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–23:00).

Sport a zábava
Albena je turisty velmi oblíbené moderní letovisko na pobřeží Černého moře, které vzniklo na tzv. zelené louce. Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Je také jedno z turistických center Bulharska s řadou hotelových komplexů a širokou škálou poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky.Město má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

GPS souřadnice ubytování
43.36020300 28.07908200

Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Varna do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Další ujednání
Tento hotel se řídí zvláštními podmínkami slev, platebními podmínkami a stornopoplatky. Časové slevy za včasný nákup FIRST MINUTE (FM) lze uplatnit pouze do 31. března 2017, záloha je min. 70 % celkové ceny zájezdu. Klientské a věrnostní slevy nejsou možné. Stornopolatky se řídí ustanovením 6.13. Všeobecných smluvních podmínek.

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: neděle, linka QS 1186/7, Praha 05:05 - 08:10 Varna 08:55 - 10:05 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Elitsa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.