Hotel Gergana Beach, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 11.521 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 12%

Vybavení
Základní informace: Bulharsko / Varna / Albena. Hotel se nachází přímo na písčité pláži přímořského letoviska Albena. Nedaleko hotelu se rozprostírá přírodní rezervace Baltata. Pokoje jsou klimatizované, vybavené televizorem, trezorem, a mají připojení k internetu. Pro děti hotel nabízí dětský bazén, dětské hřiště, miniklub a bohatý animační program. Hotel je vhodný ke strávení příjemné odpočinkové dovolené. Pláž s promenádou nabízí možnost nákupů, posezení v jednom z místních barů či restaurací a různé druhy zábavy pro děti i dospělé. Na konci promenády naleznete část s typickými restauracemi vystavenými v bulharském stylu.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 lobby bary, bar u bazénu, café bar, Wi-Fi v lobby (zdarma), trezor (za poplatek), obchod se suvenýry, minimarket, salon krásy, venkovní bazén s vířivkou (lehátka a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkou, miniklub (pro děti od 4 do 12 let), dětské hřiště,

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuálně ovladatelná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma), trezor (za poplatek), set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), minibar, balkon, Ubytování za příplatekPokoj s částečným nebo úplným výhledem na moře,

Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 40 km, centra: 2 km, nákupních možností: v místě,

Pláž: písčitá pláž s pozvolným vstupem, 2 lehátka a slunečník na pokoj zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.30–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 18.00–21.00 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Bar u bazénu: 10.00–23.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), 11.00–17.00 menší snack (saláty, ovoce, pečivo)Lobby bar: 10.00–23.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotely a mohou se změnit,

Zábava: animační a večerní program, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, volejbal,

Poloha
Kompletně renovovaný hotel Gergana se nachází přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v letovisku Albena. Od centrální částí s možností nákupů je vzdálen cca 800 m. Na místo vás pohodlně odveze turistický vláček (za poplatek), nebo se zde dostanete příjemnou procházkou. V blízkosti hotelu se nachází přírodní rezervace Baltata. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Pláž
Hotel má ideální polohu - přímo na písečné pláži. Pláž je široká s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži poskytuje hotel zdarma (ve vyhrazené části 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj), jinde jsou za poplatek. Plážové osušky a matrace za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj standard s výhledem do parku, možnost jedné přistýlky (dvě na moře), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, minibar, TV, klimatizace, telefon, balkon. Příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Bezpečnostní schránka za poplatek. Kabelový internet zdarma. Pokoj s bočním výhledem na moře za příplatek 70 Kč/osoba/den. Pokoj s přímým výhledem na moře za příplatek 120 Kč/osoba/den.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do parku (DBL park): 2 dospělí + 1 děti / 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (DBL-SSV): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DBL-SV): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí.

Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtahy, hlavní restaurace s velkou terasou, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, terasa bar, venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, animační programy 6x týdně, dětský koutek.

Služby zdarma
Wi-Fi připojení ve společných prostorách, stolní tenis, aquaaerobic, aerobic, šipky, šachy, plážový volleyball a football.

Služby za poplatek
Vysokorychlostní internet (6 Mbps), masáže, kadeřnictví, prádelna.

Stravování
ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (17:30-19:00&19:30-21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00-16:00) např. pizza, BBQ, hranolky, saláty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00-23:00), např. točené pivo, bílé a červené víno, džusy, káva, cappuccino, čaj. Hotel si vyhrazuje právo na drobné změny programu a místa čerpání služeb.

GPS souřadnice ubytování
43.35448516 28.07581365

Sport a zábava
Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Nabízí širokou škálu poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, venkovní fitness, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky. Albena má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Varna do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Další ujednání
Tento hotel se řídí zvláštními podmínkami slev, platebními podmínkami a stornopoplatky. Časové slevy za včasný nákup FIRST MINUTE (FM) lze uplatnit pouze do 28. února 2018, záloha je min. 70 % celkové ceny zájezdu. Klientské a věrnostní slevy nejsou možné. Stornopolatky se řídí ustanovením 6.13. Všeobecných smluvních podmínek.

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: neděle, linka QS 1186/7, Praha 05:05 - 08:10 Varna 08:55 - 10:05 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.
EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Přímo na dlouhé pláži s jemným pískem. Dětské hřiště na pláži hned před hotelem.

klidná, obklopen krásnou přírodou přírodní rezervace Baltata. Centrum letoviska Albena cca 1,5 km. Pravidelné spojení minivláčkem za poplatek. Letovisko nově nabízí aquapark s řadou vodních atrakcí pro malé i velké. Transfer z letiště cca 80 min.

přímo na dlouhé pláži s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma.

hotel nabízí ubytování celkem ve 293 pokojích v 10patrové budově s výtahy. Hosté mohou využívat lobby s recepcí, restauraci s terasou přímo na pláži, koutek se satelitní TV, obchody, kavárnu a lobby bar. WiFi ve veřejných prostorech hotelu zdarma. Ve venkovním areálu se nachází bazénový komplex se snack barem u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj u bazénu zdarma. Osušky za poplatek.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): s klimatizací, satelitní TV, trezor k pronajmutí, minibar k pronajmutí, sprcha nebo vana, WC, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Joker pokoje (2S): balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

all inclusive.

stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, boccia, šipky, aqua aerobic v rámci animačního programu.

Za poplatek
velký výběr vodních sportů na pláži, tenis, půjčovna kol, minigolf a další v blízkém okolí přes místní poskytovatele služeb.

Za poplatek
vířivka, masáže a kadeřník.

6x týdně sportovní a animační program, několikrát týdně živá hudba.

vestavěný dětský bazén, dětské hřiště na pláži, 6x týdně animační program (pro děti od 4 do 12 let). Dětské postýlky na vyžádání zdarma.

4.

VISA, MasterCard.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Show cooking. Několikrát týdně tematické večeře. Teplé a studené snacky, pizza, ovoce, zmrzlina ve snack baru od 11:00 do 16:00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10:00 do 23:00 h.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Gergana Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.