Hotel Kaliopa, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 10.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 33%

Vybavení

Hotel Kaliopa - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Nedaleko centra střediska a promenády s nákupními a zábavními možnostmi.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, výtah, lobby bar, restaurace pro podávání snídaní, restaurace `a la carte s terasou u pláže. V zahradě bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., minibar, telefon a balkon.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu, večeře v restauraci Amelia (cca 100 m).

Sportovní vyžití:
Písečná pláž u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Pro děti:
Za poplatek: bohatá nabídka sportů v areálu, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Brouzdaliště, hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Platební karty:
Oficiální třída: ***
Středisko:
Albena

Poloha:
Hotel se nachází ve střední části střediska Albena, přímo na pláži a v blízkosti rušného centra s řadou stánků, atrakcí, společenského a sportovního vyžití.

Vybavení:
Příjemná hala s recepcí, televizní kout, trezory, lobby bar, venkovní bazén s dětskou částí, WI-FI internet ve společných prostorech zdarma, a-la-carte restaurce.

Sport a zábava:
Tenisové kurty, stolní fotbal, minigolf, stolní tenis a kulečník.

Ubytování:
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 až 2 přistýlek pro děti mají vlastní příslušenství (sprchu, umyvadlo, WC), SAT-TV, klimatizaci, lednici a balkon s výhledem na moře, bazén a do zeleně.

Stravování:
Bufetová polopenze v restauraci vzdálené od hotelu 50 m.

Pláž:
Písečná pláž je přímo u hotelu. Na pokoj je slunečník a dvě lehátka zdarma.

Tipy pro správnou volbu:
- poloha přímo na pláži - lehátka a slunečníky na pláži zdarma - rodinná dovolená
Poloha
Hotel Kaliopa má ideální polohu přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Od pláže jej odděluje pouze pobřežní promenáda. Nachází se v centrální části letoviska a v blízkosti hotelu se nachází mnoho restaurací, barů, kaváren a také několik sportovních zařízení.

Pláž
Hotel leží přímo u krásné široké pláže. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, vhodná také pro malé děti. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové ručníky a matrace za poplatek, vodní sporty na pláži za poplatek. Sprchy na pláži.

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné nebo dvou přistýlek (2. přistýlka je palanda), vlastní sociální zařízení, TV, klimatizace, minibar, telefon a balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě

Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace a la carte, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Wi-Fi připojení zdarma u recepce, směnárna.

Služby za poplatek
Bezpečnostní schránka na recepci, masáže, prádelna, internetový koutek.

Stravování
POLOPENZE - snídaně a večeře formou bohatého bufetu v restauraci hotelu AMELIA (cca 100 m).

Sport a zábava
Albena je turisty velmi oblíbené moderní letovisko na pobřeží Černého moře, které vzniklo na tzv. zelené louce. Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Je také jedno z turistických center Bulharska s řadou hotelových komplexů a širokou škálou poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky.Město má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

GPS souřadnice ubytování
43.36654490759331 28.082242906093597

Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Varna do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Další ujednání
Tento hotel se řídí zvláštními podmínkami slev, platebními podmínkami a stornopoplatky. Časové slevy za včasný nákup FIRST MINUTE (FM) lze uplatnit pouze do 31. března 2018, záloha je min. 70 % celkové ceny zájezdu. Klientské a věrnostní slevy nejsou možné. Stornopolatky se řídí ustanovením 6.13. Všeobecných smluvních podmínek.

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: neděle, linka QS 1186/7, Praha 05:05 - 08:10 Varna 08:55 - 10:05 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Kaliopa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.