Hotel Laguna Beach, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 17.090 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Laguna Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Cca 30 km severně od Varny v letovisku Albena, 50 m od písečné pláže, přímo v centru, zastávka vláčku, který jezdí po Albeně, 100 m od hotelu. V okolí hotelu obchody, restaurace, lékárna, bankomat, nemocnice ve Varně, nový aquapark přímo na okraji Albeny.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, trezor na recepci za poplatek, restaurace s terasou, lobby bar, konferenční sál, minimarket, vnitřní bazén, jacuzzi. V zahradě bazén, dětský bazén se skluzavkou, dětské brouzdaliště, bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, matrace a osušky za poplatek.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička za poplatek a balkon nebo terasa. Velikost pokoje 22 m2. Pokoj pro 2 dospělé a 2 děti s palandou. DRP: Viz. DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Zábava:
Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Široká písečná pláž jen přes promenádu, lehátka a slunečníky (2 + 1 ks/pokoj) zdarma. Bar na pláži.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis (vybavení za depozit), plážový volejbal Za poplatek: tenis, masáže, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Brouzdaliště, bazén se skluzavkou, hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019.

Přístup na Internet:
Klienti mohou využívat služeb wellness & spa centra u protějšího hotelu Flamingo Grand ***** (cca 150 m)

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.30–10.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou bufetu (18.30–21.30 hod.) Oběd nebo večeře 2 x pobyt v 7 různých restauracích v  Albeně (např. francouzská, mexická, italská, steak house apod.), rezervace nutná, kapacitně omezeno. Snack, sendviče, zákusky, ovoce, zmrzlina (15.00–17.00 hod.) Vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.) Bar na pláži - nealkoholické a teplé nápoje (10.00-17.00 hod.)

Platební karty:
Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019. Oficiální třída: ****
Poloha
Hotel leží na konci dlouhé tříkilometrové pláže jedinečného přímořského letoviska Albena. Je obklopen unikátní přírodou a nachází se přímo u krásné písečné pláže, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. Od centrální části Albeny s možnostmi nákupů je vzdálený cca 250 m, kde se pohodlně dostanete příjemnou procházkou. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Pláž
Vzdálenost – přímo u pláže, prostorná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky a matrace za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s možností jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, klimatizace, vysoušeč vlasů, TV, minibar, telefon a balkon. Bezpečnostní schránka za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí.

Vybavení hotelu
Vtupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace s velkou terasou, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, animační programy pro dospělé a děti 6x za týden.

Služby zdarma
Wi-Fi připojení u recepce a v restauraci, stolní tenis, aquaaerobic, aerobic, šipky, šachy, plážový volejbal a fotbal.

Služby za poplatek
Vysokorychlostní internet (6Mbps), masáže, vířivka, prádelna, internetový koutek.

Stravování
ALL INCLUSIVE – snídaně (7:30–10:00), oběd (12:30–14:00) a večeře (18:30–21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00–16:00) např. pizza, BBQ, hranolky,saláty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–23:00), např. točené pivo, bílé a červené víno, nealkoholické nápoje z postmixu, káva, cappuccino, čaj.

Sport a zábava
Albena je turisty velmi oblíbené moderní letovisko na pobřeží Černého moře, které vzniklo na tzv. zelené louce. Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Je také jedno z turistických center Bulharska s řadou hotelových komplexů a širokou škálou poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky.Město má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

GPS souřadnice ubytování
43.37206747 28.08651701

Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Varna do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Další ujednání
Tento hotel se řídí zvláštními podmínkami slev, platebními podmínkami a stornopoplatky. Časové slevy za včasný nákup FIRST MINUTE (FM) lze uplatnit pouze do 31. března 2018, záloha je min. 70 % celkové ceny zájezdu. Klientské a věrnostní slevy nejsou možné. Stornopolatky se řídí ustanovením 6.13. Všeobecných smluvních podmínek.

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: neděle, linka QS 1186/7, Praha 05:05 - 08:10 Varna 08:55 - 10:05 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Laguna Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.