Hotel Magnolia, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 10.575 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Magnolia - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Dobře zavedený hotel v klidné oblasti letoviska. Tobogán a skluzavka pro malé návštěvníky.

klidná, v udržované zahradě. Centrum letoviska Albena cca 750 m. Letovisko nově nabízí aquapark s řadou vodních atrakcí pro malé i velké. Transfer z letiště cca 80 min.

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena cca 750 m. Přístupná po mírných schodech. Na pláž jezdí od 9:30 do 17:00 h. kyvadlová doprava zdarma. 2 lehátka a 1 slunečník/pokoj na pláži zdarma.

příjemný hotel disponuje 340 pokoji v jedné dvoupatrové budově a v jedné čtyřpatrové budově (s výtahem). Hosté mohou využívat recepci s trezory k pronajmutí, WiFi ve veřejných prostorech hotelu zdarma. Ve venkovním areálu naleznete sladkovodní bazén, opalovací terasu a bar u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník/pokoj u bazénu zdarma.

dvoulůžkové p. (1A/2A/3A): klimatizace, satelitní TV, telefon, sprcha nebo vana, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové superior p. (1B/2B/3B): se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Joker p. (2S/3S): se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Rodinné p. (2F/3F): 1 prostorná místnost, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Rodinné p. (2D/3D/4D): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

all inclusive.

plážový fotbal, plážový volejbal, šachy, šipky, aqua aerobic a stolní tenis v rámci animačního programu.

Za poplatek
velký výběr vodních sportů na pláži, tenis, půjčovna kol, jízda na koni a další v blízkém okolí přes místní poskytovatele služeb.

pravidelný animační program pro děti i dospělé, 3x týdně večerní animační program.

samostatný dětský bazén se skluzavkami, dětský animační program. Dětské postýlky na vyžádání zdarma.

4.

VISA, MasterCard, American Express, Diners.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Několikrát týdne show cooking. 3x týdně tematické barbeque večeře. Teplé a studené snacky, saláty, ovoce, koláče a zmrzlina ve snack baru od 11:00 do 16:00 h. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje na barech a v restauraci od 10:00 do 23:00 h.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Magnolia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.