Hotel Malibu, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 25%

Vybavení

Hotel Malibu - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Středisko:
Albena

Poloha:
Hotel se nachází cca 160 m od pláže, poblíž centra letoviska a cca 900 m od aquaparku.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, bar u bazénu, snack bar, Wi-Fi v hotelu zdarma.

Sport a zábava:
Hotelová animace pro děti. Za poplatek: vodní sporty na pláži, jízda na koni, potápění, pronájem kol, lunapark a aquapark.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek vybavené klimatizací, sprchou, telefonem, kabelovou TV. Koupelna je se sprchou. Minibar za doplatek.

Stravování:
All inclusive bufetovou formou. Tématické večery: bulharský, mořský, italský. Svačina na snack baru Malibu, nápoje na lobby baru a bazénovém baru.

Pláž:
Krásná písečná pláž je cca 160m od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Nabídka programů:
Seniorský program zahrnuje: • ochutnávku vína v hotelu Flamingo Grand • dvě balneologické procedury (masáž, koupel, atd.) • polodenní výlet Vztahuje se pouze na vybrané termíny před a po sezoně.

Nabídka programů:
Seniorský program zahrnuje: • ochutnávku vína v hotelu Flamingo Grand • dvě balneologické procedury (masáž, koupel, atd.) • polodenní výlet Vztahuje se pouze na vybrané termíny před a po sezoně.

Tipy pro správnou volbu:
- lehátka a slunečníky na pláži zdarma - krásná písečná pláž nedaleko - vynikající kuchyně
Základní informace: Bulharsko / Varna / Albena. Příjemný hotelový komplex je vyhledáván pro svoji polohu v centrální části letoviska Albena, služby na dobré úrovni a širokou škálu sportovního a zábavního vyžití v hotelu i v blízkém okolí. Centrum Albeny s možností nákupů, bary, restauracemi a atrakcemi pro malé i velké leží v těsně u resortu, v blízkosti hotelu naleznete také minigolf a velkým lákadlem pro rodiny s dětmi je aquapark vzdálený cca 800 metrů.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, Wi-Fi v lobby zdarma, trezor na recepci (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, směnárna,

Vybavení pokojů: Standardní pokojklimatizace, telefon, kabelová TV, minibar (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), balkon,

Vzdálenosti: pláže: 150 m, letiště: 40 km, centra: 100 m, nákupních možností: v blízkosti,

Pláž: písčitá, 2 lehátka a slunečník na pokoj zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.30–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 18.00–21.00 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 11.00–16.00 lehké občerstvení a pečivo, Bar u bazénu: 10.00–22.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: 10.00–23.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit,

Zábava: animační programy, šipky, šachy, plážový volejbal,

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Malibu není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.