Hotel Orchidea, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 8.533 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 36%

Vybavení
Poloha objektu:
Na klidném místě, obklopen bohatou zelení.

Vybavení hotelu:
2 budovy, vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, restaurace, lobby bar. V zahradě bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Vybavení pokojů:
DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat. a balkon. FR: viz DR, 2 propojené pokoje.

Zábava:
Animační programy pro děti i dospělé.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Hotelový úsek písečné pláže cca 700 m (hotelový minibus zdarma každou hodinu), 2 lehátka a slunečník na pokoj zdarma.

Pro děti:
Zdarma: v rámci animace step aerobik, stolní tenis, šipky, aquaaerobik.  Za poplatek: vodní sporty na pláži, bohatá nabídka sportů v areálu, aquapark cca 1 100 m.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, hřiště, minidisko, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Snack, ovoce, zákusky, zmrzlina (11.00–16.00 hod.) Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.)

Platební karty:
Oficiální třída: ***
Středisko:
Albena

Poloha:
Třípatrový resort bez výtahu se nachází v severní části střediska Albena v krásné zahradě ve vzdálenosti cca 250 metrů od centra střediska.

Vybavení:
Prostorná hala s velkým plazmovým televizorem, recepce, směnárna, hlavní hotelová restaurace, snack bar s grilem, 3 bazény včetně bazénu pro děti se skluzavkou, lobby bar, WI-FI internet v hale zdarma, trezory a lednice na pronájem za poplatek.

Sport a zábava:
Animační programy, 2 tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, masáže, volejbal, dětský klub a dětské hřiště.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vl. příslušenství (sprcha, umyvadlo, WC), SAT-TV, klimatizaci a balkon s výhledem na bazén a do zeleně.

Stravování:
All inclusive bufetovou formou, včetně odpoledního občerstvení. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Lehký oběd a nápoje v restauraci "Green Forest" na pláži.

Pláž:
Písečná pláž je ve vzdálenosti cca 400 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Hotel zajišťuje bezplatnou dopravu na pláž každých 30 minut (09:30 - 17:00), možnost využití nově vybudovaného eskalátoru, který pohodlně spojuje horní a dolní část letoviska.

Tipy pro správnou volbu:
- hotel v krásné zahradě - vhodné pro rodiny s dětmi - lehátka a slunečníky na pláži zdarma - All inclusive pro dítě ZDARMA!
Základní informace: Bulharsko / Varna / Albena. Hotelový komplex leží v oblasti obklopené zelení a nabízí ideální podmínky ke strávení příjemné, ničím nerušené dovolené, pro klienty všech věkových kategorií i rodiny s dětmi. Písečná pláž je od hotelu vzdálena 1,3 kilometru a každých 30 minut se na ní lze během dne dostat shuttle busem zdarma. Resort tvoří dvě třípatrové budovy a celkem nabízí 397 pokojů.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, Wi-Fi v lobby zdarma, trezor na recepci (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (pro děti 4–12 let), směnárna,

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuální klimatizace, telefon, kabelová TV, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), balkon,

Vzdálenosti: pláže: 1,3 km, letiště: 40 km, centra: 500 m, nákupních možností: 400 m,

Pláž: písčitá, 2 lehátka a slunečník na pokoj zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace: 07.30–10.00 snídaně formou bufetu, 12.00–14.00 oběd formou bufetu, 18.00–21.00 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar: 11.00–16.00 lehké občerstvení – pizza, hranolky, pečivo, ovoce, zmrzlina, Bar u bazénu: 11.00–18.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Lobby bar: 10.00–23.00 11.00–18.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit,

Zábava: animační programy, stolní tenis, vodní gymnastika, aerobic, šachy, volejbal,

  • hotel s panoramatickým výhledem na letovisko
  • poklidná atmosféra
  • animační program pro děti i dospělé


Hotel s panoramatickým výhledem na letovisko. Poklidná atmosféra. Animační program pro děti i dospělé.

klidná, na okraji letoviska Albena. Centrum letoviska cca 400 m, k dispozici za poplatek kyvadlová doprava. Restaurace a bary v bezprostřední blízkosti hotelu. Letiště Varna cca 40 km.

cca 500 m od veřejné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláž jezdí každých 30 min zdarma kyvadlová doprava 9.30-17.00 h. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, matrace za poplatek (cca 1,50 €/den).

hotel nabízí 210 pokojů ve třípatrové budově. Restaurace, a-la-carte restaurace, přijímací hala s recepcí, fénem a trezorem k pronajmutí (cca 14 €/týden), bar, kavárna, obchody. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, matrace za poplatek (cca 1 €/den).

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A/E1A/E2A/E3A): s klimatizací, telefonem, TV, minibarem, sprchou, WC, balkonem.

Rodinné pokoje (A2B/A3B): 2 dvoulůžkové pokoje spojené propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako A2A.

Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Rodinné pokoje (A2C/A3C): 1 místnost, stejné vybavení jako A2A.all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Káva, čaj, zákusky, zmrzlina a ovoce od 10.00 do 22.00 h. Snacky, saláty, barbecue od 11.00 do 21.30 h. Show cooking. Tematické bufety 4x za 14 dní.

zdarma: biliár, stolní tenis, volejbal, tenis (tenis zdarma v termínu do 30.6. a od 1.9., jinak za poplatek). Denní a večerní animační program. Sportovní animace.

Za poplatek
fitness (v hotelu Dobrudja cca 600 m), přes místní zprostředkovatele: minigolf, půjčovna kol, jízda na koni, vodní sporty na pláži.

WiFi v lobby a na pláži zdarma.

v hotelu Dobrudja (cca 600 m)

Za poplatek
parní lázeň, masáže, sauna, solárium.

miniklub (4-12 let, za poplatek, červen - srpen), dětské hřiště, vestavěný dětský bazén, dětský animační program, dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service (více informací na https://www.ckneckermann.cz/connected-service/), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Orchidea není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.