Hotel Sandy Beach, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 16.190 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Sandy Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha objektu:
V bohaté zeleni v centru letoviska Albena s obchody, restauracemi a různými možnostmi zábavy. Před hotelem pobřežní promenáda. Nemocnice ve Varně, nový aquapark přímo na okraji Albeny.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, výtah, lobby bar, restaurace, snack bar, kadeřnictví.V zahradě sladkovodní bazén, bar u bazénu a terasa s lehátky (2 ks/pokoj) a slunečník zdarma.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, TV/sat., minibar za poplatek, balkon nebo terasa. Velikost pokoje 15 m2. DRP: viz DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze. DRR: viz DR, prostornější, palanda. Velikost pokoje 20 m2. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Zábava:
Animační programy pro děti i dospělé. Možnosti zábavy v bezprostředním okolí hotelu. Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž jen přes promenádu, lehátka (2 ks/pokoj) a slunečníky (1 ks/pokoj) zdarma.

Pro děti:
Zdarma: stolní tenis (vybavení za depozit). Za poplatek: půjčovna kol, masáže, biliár. Široká nabídka sportů v letovisku Albena, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019. Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský oddělený sladkovodní bazén.

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.30–10.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou bufetu (18.30–21.00 hod.) Oběd nebo večeře 2 x pobyt v 7 různých restauracích v  Albeně (např. francouzská, mexická, italská, steak house apod.), rezervace nutná, kapacitně omezeno. Vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj (10.00–23.00 hod.) Sendviče, pizza, saláty, zákusky, ovoce, zmrzlina, palačinky, lehké občerstvení (15.00–17.00 hod.)

Platební karty:
Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019. Oficiální třída: ***

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Sandy Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Slavuna, Vita Park.