Hotel Slavuna, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 14.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 35%

Vybavení

Hotel Slavuna - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Středisko:
Albena

Poloha:
Hotel se nachází přímo u krásné písečné pláže v jižní části střediska u přírodní rezervace Baltata a ve vzdálenosti cca 40 kilometrů od letiště ve Varně. Transfer z letiště trvá cca 50 minut.

Vybavení:
Příjemná hala s recepcí, televizní kout, lobby bar, trezory v recepci za poplatek, Wi-Fi ve společných prostorech zdarma, bazén s dětskou částí u vedlejšího hotelu Gergana a směnárna.

Sport a zábava:
Stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži, denní a večerní animace pro dospělé i děti.

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti mají klimatizaci, plazmový televizor, minibar, koupelnu s vanou, sprchou a vysoušečem vlasů, balkon s bočním výhledem na moře a do okolí.

Stravování:
All inclusive formou plné penze bufetovým způsobem včetně denního občerstvení a nápojů místní výroby od 10:00 do 23:00. Stravování je v restauraci sousedního hotelu Mura. Pro nápoje lze využít i lobby bar hotelu Slavuna.

Pláž:
Krásná písečná pláž je přímo před hotelem. Lehátka s madracemi a slunečníky na pláži zdarma.

Tipy pro správnou volbu:
- poloha přímo na krásné písečné pláži - vynikající kuchyně - lehátka a slunečníky zdarma - rodinná dovolená
Základní informace: Bulharsko / Varna / Albena. Hotel se nachází přímo na písčité pláži přímořského letoviska Albena. Nedaleko hotelu se rozprostírá přírodní rezervace Baltata. Pro děti hotel nabízí dětský bazén, dětské hřiště, miniklub a bohatý animační program. Hotel je vhodný ke strávení příjemné odpočinkové dovolené. Pláž s promenádou nabízí možnost nákupů, posezení v jednom z místních barů či restaurací a různé druhy zábavy pro děti i dospělé.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace hotelu Mura, lobby bar, bar u bazénu hotelu Gergana, Wi-fi ve veřejných prostorách (zdarma), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén,

Vybavení pokojů: Pokoj s výhledem na mořeklimatizace, telefon, TV, trezor (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), balkon,

Vzdálenosti: pláže: u pláže, letiště: 40 km, centra: 2 km, nákupních možností: v místě,

Pláž: písčitá, 2 lehátka a slunečníky na pokoj zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive:, Hlavní restaurace hotelu Mura: 07.30–10.00 snídaně formou bufetu, 12.30–14.30 oběd formou bufetu, 18.00–21.00 večeře formou bufetu, u snídaně káva, čaj a nealkoholické nápoje, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Snack bar hotelu Mura: 11.00–16.00 lehké občerstvení, například saláty, BBQ, hranolky, ovoce, pečivo, Lobby bar a bar u bazénu hotelu Gergana: 10.00–23.00 nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotely a mohou se změnit,

Zábava: animační programy, večerní programy, volejbal, basketbal, šipky, stolní tenis,

Poloha
Hotel Slavuna ma ideální polohu přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v těsné blízkosti přírodní rezervace Baltata. Od centra letoviska s nákupními možnostmi je hotel vzdálen cca 800 m. Pohodlně se zde dostanete turistickým vláčkem (za poplatek) nebo příjemnou procházkou. Hotel Slavuna je komplexu tří hotelů - Gergana, Slavuna a Mura.

Pláž
Hotel leží přímo na písečné pláži. Pláž je široká s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži poskytuje hotel zdarma (ve vyhrazené části 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj), jinde jsou za poplatek. Plážové osušky a matrace za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře, možnost jedné nebo dvou přistýlek (palanda), vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, TV, telefon, balkon. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Kabelový internet zdarma.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj moře (DBL-SSV): 2 dospělí + 2 děti / 3 dospělí

Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, výtahy, hlavní restaurace s terasou, směnárna, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén pro dospělé, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, vnitřní bazén, animační programy 6x týdně pro děti a dospělé.

Služby zdarma
Wi-Fi připojení u recepce a v restauraci, stolní tenis, step-aerobic, vodní aerobic, venkovní fitness, šipky, šachy, plážový volejbal a fotbal.

Služby za poplatek
Bezpečnostní schránka na recepci, masáže, vířivka, billiard, prádelna, internetový koutek, vysokorychlostní Wi-Fi připojení.

Stravování
ALL INCLUSIVE - snídaně (7:30-10:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (18:00-21:00) formou bohatého bufetu. Lehké občerstvení během dne (11:00-16:00) např. pizza, saláty, ovoce a zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00-23:00), např. točené pivo, bílé a červené víno, džusy, káva, cappuccino, čaj. Klienti hotelu mohou využívat All inclusive u pool baru hotelu Gergana.

Sport a zábava
Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Nabízí širokou škálu poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky. Albena má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

GPS souřadnice ubytování
43.35617000 28.07687600

Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Varna do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Další ujednání
Tento hotel se řídí zvláštními podmínkami slev, platebními podmínkami a stornopoplatky. Časové slevy za včasný nákup FIRST MINUTE (FM) lze uplatnit pouze do 28. února 2017, záloha je min. 70 % celkové ceny zájezdu. Klientské a věrnostní slevy nejsou možné. Stornopolatky se řídí ustanovením 6.13. Všeobecných smluvních podmínek. Tento hotel se řídí zvláštními podmínkami slev, platebními podmínkami a stornopoplatky. Časové slevy za včasný nákup FIRST MINUTE (FM) lze uplatnit pouze do 28. února 2018, záloha je min. 70 % celkové ceny zájezdu. Klientské a věrnostní slevy nejsou možné. Stornopolatky se řídí ustanovením 6.13. Všeobecných smluvních podmínek.

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: neděle, linka QS 1186/7, Praha 05:05 - 08:10 Varna 08:55 - 10:05 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.
Řada sportovních aktivit na pláži. Hotel obklopen přírodní rezervací Baltata. 6x týdně pestrý animační program pro celou rodinu.

klidná, obklopen krásnou přírodou přírodní rezervace Baltata. Vedle hotelu Mura Beach. Centrum letoviska Albena cca 1,5 km. Letovisko nově nabízí aquapark s řadou vodních atrakcí pro malé i velké. Pravidelné spojení minivláčkem za poplatek. Transfer z letiště cca 80 min.

přímo na dlouhé písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj na pláži zdarma.

hotel nabízí 128 pokojů v 8 patrové budově s výtahy. Hostům je k dispozici recepce s trezory k pronajmutí, lobby, koutek se satelitní TV a bar. WiFi ve veřejných prostorech hotelu zdarma. Ve venkovním areálu naleznete pěkný bazén a snack bar u bazénu. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj u bazénu zdarma. Osušky za poplatek.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): klimatizace, minibar k pronajmutí, telefon, satelitní TV, sprcha nebo vana, WC a balkon nebo terasa. Joker pokoje (2S): se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

all inclusive.

stolní tenis, vodní pólo, boccia, plážový fotbal, šipky, plážový volejbal v rámci animačního programu.

Za poplatek
velký výběr vodních sportů na pláži, tenis, půjčovna kol, minigolf a další v blízkém okolí přes místní poskytovatele služeb.

Za poplatek
vířivka a masáže.

6x týdně sportovní a animační program, příležitostně show.

vestavěný dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště na pláži, 6x týdně zábavní program (pro děti od 4 do 12 let). Dětské postýlky na vyžádání zdarma.

3.

VISA, MasterCard.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Tematické večeře (plody moře, bulharská a italská kuchyně). Pizza, saláty, ovoce a zmrzlina od 11:00 do 16:00 h. ve snack baru hotelu Mura Beach. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva a čaj od 10:00 do 23:00 h.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Slavuna není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Vita Park.