-

Dovolená Kranevo - hotely

Izvora

Náhled objektu Izvora, Kranevo, Severní pobřeží (Varna a okolí), Bulharsko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Kranevo a na ubytování v hotelu Izvora budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na severním pobřeží (v okolí Varny), která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Morski Dar

Náhled objektu Morski Dar, Kranevo, Severní pobřeží (Varna a okolí), Bulharsko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Hotel Morski Dar je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Kranevo prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na severním pobřeží (v okolí Varny) příjemný čas relaxace

Sunny Castle

Náhled objektu Sunny Castle, Kranevo, Severní pobřeží (Varna a okolí), Bulharsko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Sunny Castle, kde si můžete v resortu Kranevo na severním pobřeží (v okolí Varny) bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Therma Palace

Náhled objektu Therma Palace, Kranevo, Severní pobřeží (Varna a okolí), Bulharsko
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Kranevo, kde se nachází Hotel Therma Palace, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na severním pobřeží (v okolí Varny) vám může začít prakticky ihned po příletu

Dovolená Kranevo - informace

Příjemné bulharské letovisko Kranevo, jež se nachází mezi Albenou, od které leží asi 2 kilometry jižním směrem, a Zlatými písky, které samotné Kranevo ze severu ohraničuje, je ve srovnání se známými a vyhlášenými bulharskými letovisky daleko klidnější.

Dovolená Kranevo - fotografie

Dovolená v reginu Kranevo patří mezi turisty k velmi oblíbeným, neboť ti zde mohou být ubytování jak v moderních hotelích, které poskytují služby na nejvyšší úrovni, tak také v apartmánech či ubytování v soukromí, které je naopak cenově výhodné. Dovolená v městečku Kranevo tak nemusí být nijak finančně náročná.

Přímo v samotném prázdninovém středisku Kranevo je dostatečná turistická vybavenost a jeho návštěvníci se mohou stravovat v celé řadě příjemných restaurací a hospůdek. Stejně tak mohou během dovolené v této části Bulharska navštívit celou řadu obchůdků a stánků s nejrůznějším zbožím.

Letní dovolená u moře v oblasti Kranevo se bude líbit i těm nejmenším, neboť pro ně je zde otevřen velký zábavní komplex. V něm si budou děti moci užít dostatek zábavy a legrace. Komu by nevyhovovalo vybavení samotného Kraneva, může příjemnou procházkou dojít buď do Albeny nebo naopak do Zlatých Písků, ležících na opačné straně.

Ke koupání slouží v letovisku Kranevo hned několik pláží, a podobně jako v dalších letoviscích v Bulharsku, i tyto mají povrch z jemného písku a jsou udržovány. Vstup do moře je mírným a tak se tady dovolená bude líbit i těm nejmenším, stejně jako dospělým neplavcům. Kranevo je ideálním místem pro výlety podél bulharského pobřeží a dovolená tu nemusí nutně znamenat pobyt na jednom místě. Za návštěvu určitě stojí historický Balčik, jež se nachází asi 12 kilometrů severovýchodně, nebo Varna, což je největší bulharský přístav a současně centrum severního pobřeží.

Kam jinam na severním pobřeží (v okolí Varny) na dovolenou?

Kranevo není jediným místem, kde se dá prožít na severním pobřeží (v okolí Varny) příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Bulharska i na následujících místech: Albena, Balčik, Byala, Kavarna, Svatý Konstantin, Škorpilovci, Zlaté Písky.

Další sekce katalogu Kranevo, Severní pobřeží (Varna a okolí)

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Kranevo, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Kranevo.