Studio / Apartmán Eleonas, Epirus - Syvota

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava Bez stravy

Ceny za osobu od 6.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
2 - 4 lůžka bez stravování

Poloha
Komplex několika patrových vilek se nachází na samémokraji Syvoty, v krásně udržované zahradě s hezkým posezením. Před vilou je zastávka vláčku, který vozí lidi na okolní pláže.

Ubytování
Apartmány jsou v přízemí a 1. patře. Každý apartmán má 2 ložnice, v jedné je manželská postel a v druhé 2 oddělená lůžka. Kuchyňka (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) je oddělena dveřmi. Mezi vybavení apartmánů patří WC, sprcha, TV, klimatizace a Wi-Fi. Z ložnic se dostanete na prostorný balkón.

Shrnutí
Ubytování je po celkové rekonstrukci. Blízkost malých oblázkových pláží je největší jeho výhodou.

Pláž
Přibližně 350 m od hotelu se nachází oblázková pláž Mega Ammos. Na pláži je možnost pronajmout si lehátka a slunečníky. Občerstvit se můžete v několika tavernách a barech.

Vzdálenosti
Nejbližší pláž: cca 350 m Centrum Syvoty: cca 1,7 km

Další ubytovací kapacity v letovisku Epirus - Syvota

Studio / Apartmán Eleonas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Epirus - Syvota se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Epirus - Syvota: Panorama Botsaris, Partheniou, Porto Syvota.