Studio / Apartmán Partheniou, Epirus - Syvota

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava Bez stravy, Polopenze

Ceny za osobu od 6.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
2 - 4 lůžka bez stravování - možnost dokoupení polopenze v hotelu Filakas (cca 400 m. od ubytování)

Poloha
Vila se nachází v klidných uličkách Syvoty nedaleko centra a přístavu. V okolí naleznete množství taveren a obchůdků.

Ubytování
2lůžkové studia mají manželskou postel. Apartmán má ložnici s manželskou postelí a rozkládací gauč v oddělené kuchyňce. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně základního nádobí, dvojvařičem, troubou, varnou konvicí a toustovačem), fénem, klimatizací (za příplatek) a TV. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu
Vila je obklopena členěnou zahradou s postranní teráskou s posezením, zahrada má kromě posezení a venkovního grilu (používá se po předchozím vyžádání) skluzavku, houpačku. Za zahradou je malé parkoviště pro hosty.

Stravování
Možnost dokoupení polopenze v hotelu Filakas, který se nachází cca 400 m od ubytování. Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře se skládají ze salátu, předkrmu, hlavního chodu a nápoje.

Shrnutí
Velmi příjemné a kvalitní ubytování s výhodnou polohou a dobrou dostupností centra Syvoty.

Pláž
Nejblíže ubytování se nachází písčito-oblázková pláž Gallikos Molos, kde si můžete pronajmout slunečníky a lehátka. Občerstvit se můžete v místní taverně.

Vzdálenosti
Pláž Gallikos Molos: cca 450 m Centrum: cca 20 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Epirus - Syvota

Studio / Apartmán Partheniou není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Epirus - Syvota se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Epirus - Syvota: Eleonas, Panorama Botsaris, Porto Syvota.