Studio / Apartmán Porto Syvota, Epirus - Syvota

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava Bez stravy, Polopenze

Ceny za osobu od 8.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
2 - 4 lůžka bez stravování možnost dokoupení polopenze v hotelu Filakas (cca 400 m. od ubytování)

Poloha
Menší vila je schovaná ve spleti úzkých uliček klidného centra Syvoty přibližně 50 m za přístavem. Je obklopena vilkami podobného typu s pěstěnými předzahrádkami. Cesta na nábřeží s nejbližším obchodem, tavernami, kavárničkami a obchůdky vám zabere jen pár minut.

Ubytování
Studia jsou v přízemí a 1. patře a mají manželskou postel. V 1 studiu je možnost přistýlky (rozkládací gauč pro dítě do 15 let). Apartmán má oddělenou ložnici s manželskou postelí, v kuchyni je rozkládací gauč (až pro 2 osoby). Balkónky vedou do postranní ulice, jsou zastíněné a balkónové dveře jsou navíc vybaveny sítí proti komárům a dveřmi se žaluziemi. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky, rychlovarné konvice a základního nádobí), fénem, TV, klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi.

Stravování
Možnost dokoupení polopenze v hotelu Filakas, který se nachází cca 400 m od ubytování. Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu. Večeře se skládají ze salátu, předkrmu, hlavního chodu a nápoje.

Shrnutí
Velmi příjemné ubytování s prakticky řešenými studii. Klidné prostředí v blízkosti centra Syvoty a pláže.

Pláž
Na nejbližší pláž Gallikos Molos se dostanete pohodlnou procházkou přibližně za 5 minut. Na pláže Bella Vraka a Karvouni dojdete po silničce vedoucí z opačné strany nábřeží přibližně za 30 minut.

Vzdálenosti
Pláž Gallikos Molos: cca 200 m Centrum Syvoty: cca 80 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Epirus - Syvota

Studio / Apartmán Porto Syvota není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Epirus - Syvota se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Epirus - Syvota: Eleonas, Panorama Botsaris, Partheniou.