Hotel Tousis, Epirus

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Epirus

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis:
Studia Tousis naleznete v klidné úzké uličce nedaleko centra Pargy a jen 3 minuty chůze od pláže Krioneri. Studia prošla během minulých let rozsáhlou rekonstrukcí a nabízejí svým klientům moderně a čistě vybavené pokoje s kuchyňským koutem. V blízkosti studiíí je hostům k dispozici bazén, jeho využití je podmíněno konzumací u pool-baru. Obchůdky, taverny a restaurace nabízející tradiční řecká jídla jsou opravdu od studií jen pár kroků. Rodinná atmosféra a vše nadosah, může být tím rozhodujícím pro výběr dovolené v tomto malebném letovisku Parga.

Vybavení hotelu:
350m od pláže Krioneri 300m od centra a promenády

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout, lednička, TV, klimatizace za poplatek 5€/den, trezor, wifi, balkon nebo terasa, v přízemí místo venkovní pro posezení. Možnost 1 přistýlky ve studiu, v apartmánu se 2 ložnicemi možnost ubytování až 6 osob. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku Epirus

Hotel Tousis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Epirus se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Epirus: Vrachos Beach.