Studio / Apartmán Oliva, Epirus

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Epirus

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Další údaje:
2 patra

Popis:
Studia Oliva se nacházejí v příjemné zahradě s bazénem nedaleko od oblíbené zátoky Kryoneri a jen pár minut od samotného centra Pargy s jejími uličkami plnými obchodů, barů a restaurací a přístavem s kotvícími rybářskými loďkami. Během dne se můžete kdykoliv občerstvit v místním pool baru a využívat sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, slunečníky u bazénu jsou hostům studií k dispozici. Centrum Pargy okouzlí jistě každého návštěvníka, jen za pár minut můžete být na místní promenádě a kochat se výhledem na hrad při západu slunce. Doporučujeme všem klientům, kteří chtějí strávit svou dovolenou v klidné přírodou obklopené části letoviska Parga a přitom v pěším dosahu centra i pláže.

Vybavení hotelu:
550 m od oblázkové pláže 700 m od centra Pargy bazén s dětským brouzdalištěm slunečníky a lehátka u bazénu poolbar

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou nebo vanou a WC, kuchyňský kout, lednička, TV, trezor, klimatizace za 5€/den, wifi, balkon nebo terasa v přízemí, výhled do zahrady nebo na okolní hory. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku Epirus

Studio / Apartmán Oliva není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Epirus se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Epirus: Vrachos Beach.