Hotel Achilleas, Parga

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Parga

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Achilleas - vybavení

u pláže, klimatizace
Informace o ubytování
2-3 lůžka snídaně

Poloha
Tento malý rodinný hotel je situován přímo nad krásnou pláží Piso Krioneri. Na tuto pláž s malými oblázky vede několik schodů přímo z terasy hotelu. Pohodlnou cestou po nábřeží se dostanete snadno za pár minut do centra Pargy.

Ubytování
Jednoduché, příjemně zařízené pokoje se sprchou, WC a balkónem nebo terasou jsou vybaveny minibarem, TV/SAT, telefonem, klimatizací, sejfem (za příplatek), fénem a Wi-Fi. Část pokojů má výhled na moře. Přízemní pokoje mají prostorné, před sluncem chráněné, soukromé terasy. V přízemí se nachází bar a snídárna. Z terasy hotelu je fantastický výhled na pláž a moře.

Stravování
Rozšířenou kontinentální snídani formou bufetu si můžete dopřát i na terase hotelu.

Shrnutí
Jeden z nejvyhledávanějších hotelů v Parze, který díky své vynikající poloze bude vyhovovat všem, kteří chtějí bydlet u pláže.

Vzdálenosti
od pláže Piso Krioneri: cca 20 m. od centra městečka Parga: cca 250 m.

Další ubytovací kapacity v letovisku Parga

Hotel Achilleas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Parga se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Parga: Garden House, Pavlos, Sakis, Tousis, Villa Ilios.