Hotel Parga Beach Resort, Parga

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Parga

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Parga Beach Resort - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, bezbariérový objekt
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Tento resort pochází z roku 1969. Komplex má 80 pokojů. Je zde hotelový sejf, restaurace, snídaňový salónek a TV místnost. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

V pokojích je klimatizace a koupelna. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. V pokojích je rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří mini lednička. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan.

V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a venkovním bazénu. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V prázdninovém areálu jsou některé služby a aktivity zpoplatněny, například jet ski, jízda na banánovém člunu a spa.

Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Copyright GIATA GmbH.

Další ubytovací kapacity v letovisku Parga

Hotel Parga Beach Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Parga se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Parga: Garden House, Pavlos, Sakis, Tousis, Villa Ilios.