Studio / Apartmán Nanos, Parga

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Parga

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Další údaje:
17 pokojů, 3 patra.

Popis:
Překrásný výhled na celé město a nekonečné moře je to, co každého okouzlí právě zde. Na příjemnou městskou promenádu se dostanete po přibližně 500m, odkud je to již pár kroků pod slunečníky na městské pláži. Klid zaručuje svah porostlý olivami z druhé strany domu. Studia Nanos patří k novějšímu ubytování, jsou vybavena moderním nábytkem a praktickým kuchyňským koutem, samozřejmostí jsou stahovací sítě proti hmyzu v každém balkonovém okně.

Vybavení hotelu:
8 minut od městské pláže 15 minut od pláže Valtos (možnost využití lodních taxiků z přístavu,cca 4 EUR/os.) 300 m do centra

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, TV se satelitním příjmem, trezor, individuální klimatizace (v červenci a v srpnu zdarma, v ostatních měsících za příplatek - 4 EUR pokoj/noc), sítě proti hmyzu, balkon. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku Parga

Studio / Apartmán Nanos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Parga se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Parga: Garden House, Pavlos, Sakis, Tousis, Villa Ilios.