Studio / Apartmán Vila Dimitris, Valtos

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Valtos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Ubytování
2-lůžková studia s možností přistýlky, vlastní vybavený kuchyňský kout s lednicí, TV,vlastní sociální zařízení, sprcha, balkon či terasa se zahradním nábytkem 4-lůžkové apartmány – vždy 2 oddělené ložnice, vlastní vybavený kuchyňský kout s lednicí, TV, vlastní sociální zařízení a sprcha, balkon či terasa se zahradním nábytkem. Možnost dokoupení klimatizace 6,-EUR/24 hod.

Místo
Tradičně Vám nabízíme velmi oblíbenou vilu, která má velice kvalitní servis a nachází se 150 m od pláže Valtos. Vila leží v klidném místě v blízkosti olivových hájů, 200m od minimarketů a restaurací. K bazénu Tango club necelých 200 m a do centra městečka cca 1 km. Pro cestu do města i z města je možné využít lodní taxi. Bazén Tango club je vzdálený 150 m od vily. Vila je vhodná pro všechny věkové kategorie a i zejména pro rodiny s dětmi, díky své výborné poloze.

Další ubytovací kapacity v letovisku Valtos

Studio / Apartmán Vila Dimitris není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Valtos se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Valtos: Silvia.