Hotel Olympian Bay, Leptokaria

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Leptokaria

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 17.110 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 14%

Vybavení
Poloha objektu:
Hotel se nachází cca 1 km od letoviska Leptokaria. Hotelový bus za poplatek.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, italská `a la carte restaurace, taverna, bary, konferenční místnost, obchod se suvenýry. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, zahrada.

Vybavení pokojů:
DRMV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma, balkon nebo terasa. DR: viz DRMV, možnost přistýlky. DRSVCLA: viz DR, výhled na moře. DRSV: viz DRSVCLA, možnost přistýlky.  BG: viz DR, prostornější, v menších sousedních budovách, mohou být palandy.

Zábava:
Denní i večerní animační programy.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Písečná pláž, u vstupu do moře kamínky. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži.

Pro děti:
Zdarma: fitness, stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek: tenis.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, miniklub, hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Přístup na Internet:
Hotel poskytuje zdarma transfer do spa centra v hotelu Dion Palace Za poplatek: vnitřní bazén, masážní sprchy, jacuzzi, masáže, sauna, řada léčebných a relaxačních procedur

Další informace:
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu 1× týdně možnost oběda nebo večeře v místní taverně nebo italské restauraci Zmrzlina v baru u bazénu (10.00–17.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)

Další ubytovací kapacity v letovisku Leptokaria

Hotel Olympian Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Leptokaria se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Leptokaria: Funtazie Klub Poseidon Palace.