Studio / Apartmán Siros, Leptokaria

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Leptokaria

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA - přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh - nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře.Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Poloha: Nachází se v blízkosti pláže i centra. Jedná se o třípatrovou budovu, dobře udržovanou s pěkným nábytkem. Každé ubytování má kuchyňský kout, jehož součástí je dvouplotýnkový vařič, lednice a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. K vybavení patří i polštáře, deky a povlečení. Součástí studií a apartmánů jsou sociální zařízení - WC, umyvadlo a sprchový kout. Nová recepce a kavárna v přízemí dotváří pohodovou atmosféru.

Vybavení: na každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce.

Doporučujeme: *!!Týden zdarma!! Při zakoupení termínu 9. 6. - 18. 6. máte možnost čerpat navíc ZDARMA pobyt od 2. 6. - 11. 6. 2014 a při zakoupení termínu od 15. 9. - 25. 9. máte možnost čerpat navíc ZDARMA pobyt od 23. 9. - 2. 10. 2014 - tato nabíka platí zájezdy busem.Výlety: Olymp + Dion, Soluň + vodní park, Atheny, kláštery Meteora, řecký večer,… Platí se na místě.Ceny leteckých zájezdů zahrnují zálohovou částku základního palivového příplatku. Dojde-li ke zvýšení palivového příplatku ze strany leteckých společností, může CK klientům toto zvýšení před odletem doúčtovat.Ubytování
Penzion SIROS - 2-3 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s klimatizací, TV, cca 80 m od pláže. Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí).

Další ubytovací kapacity v letovisku Leptokaria

Studio / Apartmán Siros není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Leptokaria se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Leptokaria: Funtazie Klub Poseidon Palace, Olympian Bay.