Hotel Dion Palace Resort, Litochoro

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Litochoro

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Dion Palace Resort - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Poloha objektu
rozlehlý hotelový areál se nachází v oblasti Litochoro, v klidném prostředí, na ploše cca 46 000 m2. Známé středisko Leptokaria je cca 10 km, zde je lékárna, lékař, bankomat, banka, minimarkety, supermarkety, restaurace a taverny, leto-visko Paralia Katerinis je cca 25 km. Autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu (cca 4x denně lze cestovat v sezóně do centra Litochora, cca 8 km a odtud jinou linkou do Katerini nebo Nei Pori). V Litochoru doporučujeme navštívit trh (obvykle každé pondělí), dále jsou zde 2 banky, spousta obchodů, restaurací, taveren, kaváren. Během pobytu doporu-čujeme pronajmout si auto a podniknout výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, za poznání stojí archeologický areál a muzeum v Dionu. V sezóně 2016 byl cca 50 m od brány hotelu nově otevřen boutique, kde se prodává oblečení, boty, tašky a plážová móda.

Popis objektu
v areálu, který tvoří hlavní budova a další 3 bloky, je celkem 190 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky, super-ior pokoje s výhledem do vnitrozemí až s 2 přistýlkami - pouze pro děti, bungalovy s výhledem na moře pro max. 2 osoby mají sprchový kout, jsou navíc vybaveny rychlovarnou konvicí a je zajištěno doplňování porcované kávy, čaje, cukru a mlíčka. Jednolůžkové pokoje mají výhled pouze do vnitrozemí a okolí). Všechny pokoje jsou vybaveny koupel-nou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, minibarem (konzumace se hradí extra), trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí hotelu, do zahrady nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Pokoje jsou vybaveny župany a trepkami (pro dospělé osoby). Jednolůžkové pokoje mají výhled jen do vnitrozemí. Některé pokoje mohou být propojené (rodinné apartmány - na vyžádání). Hotel nabízí ubytování též v pokojích pouze na vyžádání - rodinné apartmány pro 4-6 osob, bungalovy s vlastním bazénem pro max. 3 osoby, na přistýlce může být jen dítě, superior pokoje s výhledem na moře a bazén až s 2 přistýlkami - pouze pro děti. Ceny a přesné popisy těchto pokojů Vám rádi sdělíme. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
recepce, vstupní hala, obchůdek s klenoty a šperky (18:30-22:30 - otevřeno 18:30-22:30), obchod se suvený-ry/minimarket, obchůdek s kosmetikou (otevřen 17:30-22:00), pokojová služba (09:00-23:00, za poplatek), vnitřní bar a kavárna, vnitřní restaurace Mytikas, restaurace ? la carte Le Chandelier, venkovní bar a snackbar, Sushi bar u bazénu, bar u pláže, venkovní taverna La Meduse s nabídkou tematickým večerů - obvykle rybí speciality, humrový večer, asij-ská kuchyně. 3 konferenční sály a místnost s TV se satelitním příjmem, boutique s oblečením, taškami a módními do-plňky (otevřen 18:00-24:00). Prádelna, čistírna (za poplatek). Velká zahrada, 2 parkoviště. Osušky na pláž (za vratný depozit cca 5€/osoba). Každodenní extra útraty je možné hradit najednou, až v den odjezdu. Hotel umožňuje platbu za individuálně doobjednané služby na místě platební kartou, jen pokud je celková hodnota vyšší jak 10€. Wifi v celém areálu zdarma.

Stravování
formou polopenze nebo za příplatky ALL INCLUSIVE SILVER (viz popis) - ceny najdete na našem webu. Snídaně a večeře - bufet. U večeří jsou u mužů vyžadovány dlouhé plátěné kalhoty a letní košile (někdy nebývá dodržováno ze strany jiných hostů).

Program all inclusive
SILVER ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:
O přesném rozsahu stravy, času a služeb silver all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Po příjezdu na hotel přivítání v minibaru - 1 lahev vína, 1 nealkoholický nápoj, 1 minerální voda
Rychlovarná konvice a šálky na přípravu kávy/čaje (na uvítání je na pokoji sáček s čajem a rozpustnou kávou, pro další dny musí být vlastní)
V nadstandardních pokojích typu Sea Front Bungalow a junior suite - víno, ovocná miska - po příjezdu na pokoj
V dalších typech nadstandardního ubytování navíc ještě drobné pečivo nebo sladkost
V koupelně set (mýdlo, pěna a další)
Animace během dne (obvykle v angličtině a ruštině), venkovní cvičení, tenis (včetně vybavení, jen během dne), stolní tenis, vodní gymnastika, aerobik, šipky, plážový volejbal
Zdarma využití fitness centra - vnitřní bazén, sauna, pára, jacuzzi a fitcentrum (11:00-20:00) - rezervace nutnáSpeciální nabídka pro klienty ubytované v bungalovech s výhledem na moře a vlastním bazénem - 1x 30 minutová ma-sáž (rezervace nutná)
Odpolední a večerní programy/animace, řecká živá hudba, řecký večer (obvykle vždy ve středu od 20:30-23:30)
Miniclub pro děti (obvykle 8 hodin denně, každodenní provoz), dětský koutek
Kino - promítání DVD pro děti
Business Centrum (za poplatek)
Snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Pokud je hotel hodně obsazen, bý-vá u večeří tzv. druhé sezení - od 20:30). Na vyžádání jídlo pro vegetariány a diabetiky. Pozdní snídaně (10:00-11:00)Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických (nealko, džusy, různé druhy kávy - filtrovaná, espresso, cappuccino, čaj, voda, některé nápoje z post mixu) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno, ouzo nebo tsipouro). Během obědů a večeří bývá obvykle v nabídce zmrzlina (kopečková)
Lehké občerstvení ve formě teplých a studených snacků (15:30-18:00)a, čaj a voda
Neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech - ouzo/tsipouro, červené bílé víno, točené pivo, nealko nápoje, džus, filtrovaná káva, čaj a voda, koktejly - dle nabídky hotelu
Bar u bazénu (09:30-18:00), bar u pláže (09:30-01:00 - zde je podávána jen filtrovaná káva, čaj, džus a voda - vše místní výroba), hlavní bar (17:00-01:00), bar ve Spa (11:00-20:00, pouze voda a čaj). Konzumace v barech po 23:00 se hradí extra
Zmrzlinu (kopečkovou) v barech, bývá též u obědů/večeří
Upozorňujeme, že hotel neposkytuje balíčky místo nečerpané stravy (např. fakultativní výlet)
Konzumace v taverně La Medusa (13:00-17:00, 20:00-23:00) není zahrnuta v ceně, hradí se extra, je poskytována sleva 15 %
Konzumace v Sushi baru, který je otevřený v sezóně po 20:30, je zpoplatněna (jsou zde nabízeny koktejly a sushi spe-ciality)

Sport a zábava
3 bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, dětský koutek, dětský miniclub (6-12 let), počítačové hry (za poplatek), vyhlášené a velmi kvalitní Spa centrum Adriana Karembeu (rozloha cca 1 200 m2, patří k největším v Řecku - kadeřnictví, manikúra, pedikúra, místnost pro relaxaci po procedurách s teráskou a fontánkou, bar (nabízí lehké zdravé občerstvení a nealkoholické nápoje), solárium, 2 sauny, parní lázeň, vyhřívaný bazén s jacuzzi a vodními tryskami, laconium (vyhřívaná lůžka), kosmetické služby, LPG přístroje, místnosti pro masáže, skotské obstři-ky, fitcentrum - vše za poplatky). Vstup do SPA centra je možný jen pro dospělé osoby a děti nad 14 let, nutno předem sjednat konkrétní den a čas), vstup pro klienty čerpající polopenzi je za poplatek. Stolní tenis (zdarma), tenis (zdarma, pronájem raket a míčků zdarma, není zde noční osvětlení), šipky (zdarma).

Výhody
Kvalitní služby spa & wellness

Další ubytovací kapacity v letovisku Litochoro

Hotel Dion Palace Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Litochoro se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Litochoro: Cavo Olympo Luxury Resort And Spa, Dion Palace Resort & Spa.