Hotel Evdion, Nei Pori

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Nei Pori

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
Známý hotel s rodinnou atmosférou postavený v moderním stylu, se nachází na okraji letoviska Nei Pori. Leží v klidnějším prostředí, ve vzdálenosti cca 400 m od centra, kde je dostatek nákupních i zábavních možností. V blízkosti hotelu se nachází několik restaurací, taveren, obchodů se suvenýry, cukráren a barů. Během pobytu doporučujeme procházky a výlety do okolí.

Popis objektu
Celková kapacita tohoto čtyřpodlažního hotelu je 30 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, balkonem s výhledem na letovisko, vnitrozemí, hory, bazén nebo částečně směrem k moři. Trezor na pokoji za poplatek (cca 20€/pobyt). Jednolůžkový pokoj je jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
Recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, výtah, internetový koutek zdarma, stolní hry, knihovnička, restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře, venkovní terasa s posezením, snackbar u bazénu, čistírna (na vyžádání, za poplatek). Možnost parkování naproti hotelu.

Stravování
Formou polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu.

Sport a zábava
Bazén společný s druhým hotelem v areálu, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Vodní sporty a aktivity na pláži v letovisku za poplatek.

Výhody
příjemná atmosféra,

Další ubytovací kapacity v letovisku Nei Pori

Hotel Evdion není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Nei Pori se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Nei Pori: Efi, Evilion.