Hotel Olympic Beach, Nei Pori

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Nei Pori

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Pěkný hotel Olympic Beach v centru letoviska Nei Pori se nachází jen 50 metrů od široké písečné pláže, na kterou je čelní nebo boční výhled ze všech balkónů. Svou polohou zajišťuje Olympic Beach klidné ubytování, přitom kavárničky, obchůdky i restaurace jsou na dosah.

Vybavení hotelu
Pokoje hotelu Olympic Beach mají kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, což je velmi výhodné zejména pro rodiny s malými dětmi. Předpokládá se využití vlastního nádobí, talíře, příbory ani hrnce ve vybavení nejsou. Okna jsou doplněna sítěmi proti komárům, za poplatek možnost pronájmu trezoru. Kromě restaurace nabízí tento dobře vedený hotel i posezení v baru a předzahrádce, kde se servíruje vyhlášená pizza.

Ubytování
Klimatizované dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio, lednička, telefon, balkón.

Stravování
Polopenze formou bufetu.

Popisy pokojů
Dvoulůžkový - čtyřlůžkový pokoj Klimatizované dvou až čtyřlůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio, dvouvařič, lednička, telefon, balkón. Max.obsazenost 4 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Thessaloniki - Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výlohzákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Nei Pori

Hotel Olympic Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Nei Pori se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Nei Pori: Efi, Evilion.