Studio / Apartmán Efi, Nei Pori

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Nei Pori

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
velmi oblíbená studia s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidné části letoviska Nei Pori. V přízemí budovy je mož-nost posezení a malá zahrádka. V blízkosti jsou taverny, restaurace, obchody s potravinami a suvenýry, pekárna s cuk-rárnou. V letovisku Nei Pori bývá obvykle od poloviny června do poloviny září pouť s atrakcemi pro děti i dospělé (např. ruské kolo, lochneska, centrifuga, elektrická autíčka, trampolína, dráha s dětskými motorovými čtyřkolkami, střelnice, bazén s lodičkami…). Na pobřežní promenádě jsou stánky s cukrovou vatou, praženou a vařenou kukuřicí, ořechy, sušeným ovocem… Po letovisku jezdí výletní vláček z náměstí v Nei Pori do přístavu v Platamonasu a zpět (cena cca 3€). Každý pátek dopoledne se poblíž kostela koná trh. Doporučujeme též navštívit hrad Platamonas (taxi cca 7-8€/cesta), pěšky cca 2 hodinky procházkovou chůzí. Další tip na výlet pro milovníky pěších túr - horská vesnička Staré Pori (cca 2,5 hodiny pěšky). Vlakem za cca 3€ se dá cestovat do letoviska Leptokarie a případně je též možné dojet vlakem až do Thessaloniki (zpáteční jízdenka vychází na cca 20€). Autobusová zastávka je cca 400 m od studií, linka jezdí několikrát denně, možnost dopravit se do sousedního střediska Platamonas nebo do Leptokarie - za nákupy i zábavou. Nejbližší zdravotní středisko je v Litochoru (cca 25 km), nejbližší nemocnice v Larise (cca 40 km) nebo v Ka-terini (cca 55 km). Upozorňujeme, že ve studiích Efi není výtah.h.

Popis objektu
celková kapacita této třípatrové budovy je 18 jednotek (1-, 2lůžková studia s možností jedné přistýlky a studia pro rodi-ny až pro 4 osoby). Součástí každého studia je koupelna se sprchovým koutem, WC, klimatizace, kuchyňský kout se základním vybavením s elektrickým vařičem, chladnička, TV (jen místní programy), balkón (s markýzami) s výhledem na letovisko, okolí nebo vedlejší hotelovou zástavbu. Studio pro rodiny (až 4 osoby, doporučujeme pouze pro 2 dospělé osoby a 2 děti) ve 3. patře se skládá z ložnice, kde jsou 3 lůžka a oddělené kuchyňské části, kde je umístěno 1 lůžko, event. přistýlka. Ubytování pro 1 osobu je možné ve studiu s neobsazeným lůžkem. Studia pro 2-3 osoby jsou umístě-na v 1. a 2. patře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 1€/den; v případě využití se hradí úhrada poslední den, v hotovos-ti). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Wifi v objektu zdarma.

Stravování
bez jídla. Vlastní s možností vaření. V letovisku Nei Pori je nespočet restaurací a taveren, které nabízejí za velmi přijatelné ceny speciality tradiční řecké i mezinárodní kuchyně, pro milovníky ryb mají velmi bohatou nabídku jídel z mořských plodů. Doporučujeme určitě vyzkoušet.

Sport a zábava
slunečníky a lehátka na pláži - jejich pronájem je podmíněn konzumací (nápoje, občerstvení) v plážovém baru, restaura-ci, taverně. V případě opuštění pláže (například přes oběd) je po návratu vyžadována další konzumace. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Výhody
Klidné a čisté prostředí

Další ubytovací kapacity v letovisku Nei Pori

Studio / Apartmán Efi není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Nei Pori se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Nei Pori: Afrodita, Evilion, Maria, Olympic Beach, Stelios.