Hotel Mediterranean Village, Paralia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Paralia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné lokalitě 800 m od letoviska Paralia s mnoha nákupními a zábavními možnostmi, 3 km od rybářské vesničky Korinos, 78 km od Soluně.

Vybavení hotelu:
176 pokojů rozdělených v několika budovách, vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, několik restaurací `a la carte, bar, cukrárna, konferenční místnost, kadeřnictví, minimarket. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., trezor za poplatek, telefon, balkon. DRSV: viz DR, výhled na moře. SU: viz DR, oddělená ložnice a obývací část, župan.

Zábava:
Denní i večerní animační programy, večerní vystoupení, noční klub.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Přímo u dlouhé písečné pláže. Lehátka a slunečníky zdarma. Možnost pronájmu bungalovu na pláži, bary na pláži.

Pro děti:
Zdarma: plážový volejbal, stolní tenis, fitness. Za poplatek: squash, biliár, vodí sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, hřiště, hlídání dětí (za poplatek), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Wellness:
Hotel disponuje pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v celém areálu.

Přístup na Internet:
Vstup od 16 let Zdarma: vnitřní bazén, pára Za poplatek: masáže, sauna, turecké lázně, jacuzzi, řada léčebných a relaxačních procedur
Poloha objektu
velmi příjemný rozlehlý hotelový areál, který tvoří hlavní budova a dalších 17 zahradních dvoupodlažních budov, se na-chází v klidné oblasti. Délka hotelu je přes 600 m a jeho šířka dosahuje kolem 80 m. Komplex leží ve vzdálenosti cca 1,5 km od střediska Paralia Katerinis, kam se dá dojít pěšky po chodníku nebo dojet na kole po cestě vyhrazené pro cyklisty. Taxi vyjde na cca 5€/cesta, do Katerini (cca 10 km, taxi vychází na cca 10€/cesta). Autobus vyjde na cca 2€/jeden směr, jízdenka z automatu vyjde na 1,50€. V Paralii jsou kavárny, cukrárny, restaurace, taverny, bankomat, ši-roké nákupní možnosti - minimarkety, supermarkety, obchody se suvenýry, lékárna, lékař a další. V kraji známá rybář-ská vesnice Korinos je cca 4 km.

Popis objektu
v areálu je celkem 176 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky (gauč pro třetí osobu), pokoje typu superior až pro 4 osoby se sdíleným bazénem (společný vždy pro 3 budovy) a bočním výhledem na moře, suites a VIP mezonety až pro 6 osob). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatiza-cí, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, minibarem (konzumace se hradí extra), trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, menším nebo větším výhledem na moře. Výhledy na moře (SSV a SV) jsou za příplatek. Pokoje jsou vybaveny župany a trepkami (jen pro dospělé osoby). Možnost připojení internetu na pokoji (depozit cca 2€). Jednolůžkové pokoje mají jen výhled do zahrady. Pokoje typu suites (až pro 4 osoby) a VIP prostorné mezonety s vlastním bazénem jsou jen na vyžádání, jejich popis a cenu Vám rádi sdělíme. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
recepce (24 hodin), vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (jen v hlavní budově), internetový koutek (cca 2€/hodina), pokojová služba (09:00-21:00, za poplatek), prádelna, čistírna (za poplatek), prostorná vnitřní restaura-ce Erato s venkovním posezením, vnitřní bar a kavárna, bar, snackbar a kavárna u hlavního bazénu, grill restaurant, 3 plážové bary. Hotel zajišťuje rozvážku zavazadel i hostů do/z jejich pokojů. Možnost pronájmu jízdních kol (cca 8€/den). Nákupní pasáž, kde je minimarket (tisk, plážové vybavení, krémy, potraviny), pizzerie Il Gusto, cukrárna Dolce Crema, Gyros a souvlaki, restaurace Paprika, rybí taverna Asterias, sál Apollo - prostor pro pořádání společenských akcí a svateb až pro 1 000 osob). Velká zahrada, parkoviště. Plážové osušky na pláž (za vratný depozit cca 20€). Wifi zdarma v prostoru recepce, baru a restaurace. Hotel umožňuje platbu za individuálně doobjednané služby na místě platební kartou, jen pokud je celková hodnota vyšší jak 10€, každodenní extra útraty je možné hradit najednou, až v den odjezdu.

Stravování
formou polopenze. Snídaně i večeře formou švédského stolu. Lze zajistit i pozdní kontinentální snídani (10:00-11:00). U večeří jsou u mužů požadovány dlouhé kalhoty.

Sport a zábava
bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži (úsek pláže proti objektu recepce) zdarma, na pláži jsou též plážové stany s 2 lehátky - hotelem nazývané jako "kiosek", které si lze pronajmout, úhrada je 40€/den včetně kon-zumace nápojů a občerstvení do této hodnoty (v případě ubytování v nadstandardních apartmánech jsou tyto stany již zahrnuty v ceně). Dětské hřiště s prolézačkami a různými atrakcemi. Dobře vybavené Spa centrum Venus - vnitřní vyhří-vaný bazén, fitcentrum (zdarma), za poplatky sauna, pára. Masáže a další procedury (od cca 30-70€/45 minut), manikú-ra (cca 25€), pedikúra (cca 30€), kosmetické služby - za poplatek (dle typu služby od cca 5-90€). Vstup pro děti do 16 let do Spa centra je možný pouze od 10:00-12:00 v doprovodu rodičů. Na webových stránkách hotelu je k dispozici přesný ceník všech poskytovaných služeb Spa a jejich stručný popis. Kulečník (za poplatek cca 1€/hra). Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně pravidelně večery s živou hudbou (housle, kytara) a řecký večírek.

Výhody
hned u moře a krásné písečné pláže

Další ubytovací kapacity v letovisku Paralia

Hotel Mediterranean Village není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Paralia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Paralia: Ammos Beach, Cosmopolitan Hotel & Spa, Edem Holiday Club, Mediterranean Princess, Principal New Leisure.