Hotel San Giorgio, Paralia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Paralia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
komplex studií a apartmánů nacházející se cca 250 m od pláže v blízkosti centra letoviska cca 150 m od hotelu Orea Eleni, v těsné blízkosti jsou obchody, supermarkety a restaurace. Nový Aquapark cca 400 m od hotelu!

Ubytování
prostorná studia pro 2-3 osoby s možností přistýlky s vlastním soc. zařízením (SWC), kuchyňským koutem, balkónem, SAT-TV a klimatizací (za příplatek 5,- Euro/den). Spojením dvou studií vzniká prostorný 4-5-ti lůžkový apartmán se dvěma soc. zařízeními a společným balkónem.

Vybavení
recepce, bar, výtah, Wi-Fi zdarma, velký bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, PC koutek

Objekt nabízí následující typy stravování
vlastní, polopenze, snídaně formou švédského stolu, servírované večeře podávané formou jednotného menu (přílohy a saláty formou bufetu, dezert nebo ovoce) podávaná v hotelu Orea Eleni (cca 150 m). 1 x týdně barbecue večeře.

Pláž
písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 250 m od hotelu, podél pláže je řada restaurací a barů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, velký výběr vodních sportů za poplatek

Další ubytovací kapacity v letovisku Paralia

Hotel San Giorgio není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Paralia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Paralia: Ammos Beach, Cosmopolitan Hotel & Spa, Edem Holiday Club, Mediterranean Princess, Principal New Leisure.