Hotel Akropol, Pierie

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pierie

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Akropol - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness
Poloha objektu
Velmi příjemné a vyhledávané ubytování, které se nachází v letovisku Paralia Katerinis (hned druhé ulici od pobřežní silnice). Naproti hotelu je příjemný park. Bízko je též minimarekt a další obchůdky. Město Katerini (hlavní město oblasti Pierie) je cca 7 km, Olympské pohoří je vzdáleno cca 20 km. Obec Elatohori s lyžařským střediskem je cca 35 km a Palaios (Starý) Panteleimonas cca 40 km. Jen cca 50 metrů od hotelu se nachází zastávka autobusu, který jezdí pravidelně do města Katerini, které doporučujeme určitě navštívit.

Popis objektu
V tomto hotýlku s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází celkem 23 pokojů (1-,2lůžkových s možností jedé přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, wifi, telefonem, trezeroem, balkónem s výhledem na letovisko, okolní zástavku nebo park a okolí. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
Recepce, restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře, malý salónek u recepce sTV se satelitním příjmem, výtah. Wifi v hotelu zdarma.

Stravování
Formou polopenze. Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, večeře o třech chodech jsou servírované.

Sport a zábava
Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži (za poplatek).