Hotel Olympion Melathron, Platamonas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Platamonas

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 16.060 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Hotel Olympion Melathron umístěný na okraji letoviska Platamonas a Nei Pori, pod zeleným Olympem, pouhých 100 metrů od písečné pláže, nabízí klidnou dovolenou v dosahu prázdninových letovisek.

Popis hotelu
Hotel s velmi příjemnou řeckou pohostinnou atmosférou a ideální polohou.

Pláž & Bazény
písečná pláž Nei Pori 100 metrů od hotelu, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma

Vybavení hotelu
recepce, pool bar, snack bar, místnost pro podávání snídaní a večeří, parkoviště u hotelu

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové a rodinné pokoje vybavené kuchyňským koutem, koupelna s WC, TV, telefon, minibar, trezor balkón

Stravování
polopenze

Internetové připojení
wifi připojení ve veřejných prostorách bez poplatku

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňský kout, koupelna s WC, SAT/TV, telefon, wifi, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max.obsazenost 3 osoby.Rodinný pokoj Dvě ložnice, v jedné dvoupostel nebo dvě samostatná lůžka, v druhé pohovka s možností rozložení na dvě pohodlná lůžka, kuchyňský kout, koupelna s WC, SAT/TV, telefon, wifi, minibar, trezor a dva balkóny. Max.obsazenost 4 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Thessaloniki - Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

First minute
Právě dnes SLEVA až 9%

Další ubytovací kapacity v letovisku Platamonas

Hotel Olympion Melathron není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Platamonas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Olympské riviéře i v následujících objektech střediska Platamonas: Kronos, Sun Beach.