Studio / Apartmán Stella, Patitiri

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Patitiri

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Další údaje:
1 jednopatrová budova

Popis:
Studia Stella s naprosto úžasným výhledem na pláž Rousoum Gialos Vás jistě uchvátí. Leží kousek od pláže a do centra městečka to máte krátkou procházkou cca 10 minut. Nejbližší tavernu však naleznete už na pláži, stačí seběhnout pár schodů a už si můžete vychutnávat řecké frapé. Přibalte do kufru turistické hole, popřípadě si pronajměte kolo a vyražte poznávat krásy ostrova Alonissos. Pro turistické túry je tento ostrov jako stvořený.

Vybavení hotelu:
100 m od oblázkové pláže 800m od centra a nákupních možností pokoje s výhledem na moře WIFI zdarma

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, TV, kuchyňka se základním vybavením, lednička, klimatizace v ceně, balkon. Všechny pokoje mají výhled na moře. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma.

Další ubytovací kapacity v letovisku Patitiri

Studio / Apartmán Stella není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Patitiri se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na ostrově Alonissos i v následujících objektech střediska Patitiri: Nikos.