Hotel Aegean Dream, Karfas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Chios

Místo Karfas

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Aegean Dream - vybavení

u pláže, klimatizace
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Moderní Aegean Dream Hotel se nachází na klidném místě jihovýchodního pobřeží 5 km od letiště a 7 km od hlavního přístavu. Písečná pláž je v dosahu asi 200 metrů, ve stejné vzdálenosti je i kosmopolitní letovisko Karfas.

Popis hotelu
Hotel je vystavěn v krásné udržované zahradě s kvetoucími keři, má příjemnou pohodovou atmosféru kterou podtrhuje panoramatický výhled na Egejské moře. Hotel postaven v roce 2006 v moderním a stylovém duchu. Studia a apartmány jsou situovány v 26 patrových rezidencích. Lounge café, pool bar. Bezbariérový přístup.

Pláž & Bazény
písečná pláž 200 m od hotelu, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, bazén s lehátky a slunečníky zdarma

Vybavení hotelu
velký bazén s pool barem a terasou, lobby, restaurace a kavárna,welness centrum v sesterském hotelu Sea view Resort

Ubytování
prostorné klimatizované apartmány/ studia , ložnice,obývací pokoj,vybavený koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout, lednička, SAT/TV, internetové připojení, trezor, balkón nebo terasa

Stravování
snídaně

Internetové připojení
wifi ve veřejných prostorách bez poplatku

Relaxace & Wellness
welness centrum v sesterském hotelu Sea view Resort za poplatek

Popisy pokojů
Studio výhled do zahrady Klimatizované studio s obývací ložnicí vybavené kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi připojení, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 osoby.Dvouložnicový apartmán výhled na moře/ boční výhled na moře/ do zahrady Klimatizované apartmány s prostornou ložnicí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, wifi připojení, trezor, balkón nebo terasu s výhledem na moře/ boční výhled na moře/ do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě do 12 let.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Athény - Chios a zpět v nejnižší tarifní třídě* s váhovým limitem zavazadla 20 kg a palubním cateringem s teplým jídlem včetně nápojů,kalkulovaná cena letenky 15.000 Kč/os, cena bude upřesněna dle aktuálního tarifu v době úhrady zájezdu,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery na místě vozidlem TAXI, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.* ceny jsou závislé na obsazenosti letů

Cena nezahrnuje
služby delegáta