Hotel Odysseus, Chora (Folegandros)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava Bez stravy

Ceny za osobu od 21.060 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
na okraji útesu, v hlavním městě Chora. Transfer z přístavu v Karavostasis trvá asi 10 minut, vzdálenost cca 6 km. Podobná vzdálenost je do malé vesničky Angali s hezkou písčitou pláží, asi 8 km je to do vesnice Ano Meria. Nejhezčí dostupné pláže jsou právě v Angali, dále asi 2 km od Karavostasis, například pláže Pountaki či Livadi.  Nejkrásnější pláž Katergo je dostupná jen lodí, v centru Chory si můžete zakoupit lodní výlet.


Vybavení
recepce, společenská místnost se SAT/TV, místnost k podávání snídaní, bar, bazén s terasou, s lehátky a slunečníky zdarma.


Ubytování
všech celkem 13 pokojů je útulně zařízeno a vybaveno klimatizací, koupelnou s WC, ledničkou, vysoušečem vlasů, telefonem, balkonem či terasou. Pokoj je pro 2 nebo 3 osoby (3. lůžko je pevné, standardní lůžko), dětská postýlka je na vyžádání zdarma.


Informace o stravování
Snídaně: kontinentální servírované (tradiční řecká snídaně - káva nebo čaj, džus, tradiční sýrový koláč nebo jiné sladké pečivo, chléb, máslo, marmeláda, med)


Doporučení pořadatele
Příjemný malý hotýlek postavený v souladu s původním tradičním obydlím na Folegandru, spojený s Boutique hotelem Aria, nabízí pohodlné ubytování, nádherné výhledy na Egejské moře a na strmé útesy vulkanického ostrova. Leží v samotném městečku Chora, jen několik uliček od náměstí lemovaného obchody a tavernami, je velice dobrou volbou pro každého cestovatele bez rozdílu věku.

Další ubytovací kapacity v Choře (Folegandros)

Hotel Odysseus není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Folegandros) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Folegandru i v následujících objektech střediska Chora (Folegandros): Boutique Aria.