Hotel Acteon, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Acteon Hotel je moderní, komfortní a cenově dostupné ubytování pro cestovatele hledající kvalitní ubytování v živém přístavu Ios. Nachází se jen 5 minut chůze od pláže Yialos a 15 minut od městečka Ios Chora. Tento hotel s výhledem na moře umožňuje návštěvníkům kochat se krásou okolí. V blízkosti se nachází autobusová zastávka, odkud můžete podniknout výlety do Ios Chora nebo na známou pláž Mylopotas. Hotel je ideálny pro prožití klidné dovolené ale i mladé hosty hledající bujarý noční život.

Vybavení hotelu:
Rodinný hotel nabízí klientům 12 prostorných pokojů s krásným výhledem na zátoku Yialos. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi připojení (zdarma), úschovna zavazadel, klimatizace, bankomat, čistírna a prádelna, bezplatné parkování.

Vybavení pokoje:
V nabídce máme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají koupelnu s vlastním sociálním zařízením a sprchou, klimatizaci, TV, Wi-Fi připojení, chladnička, vysoušeč vlasů a balkon nebo terasu.

Pláž a plážový servis:
Krásná písečná pláž se nachází cca 350 metrů od hotelu. Plážový servis za poplatek. Přístav se nachází cca 30 metrů.

Sport a zábava:
V docházkové vzdálenosti se nachází bary a tavereny.

Služby v ceně:
Wi-Fi připojení.

Služby za poplatek:
Lehátka a slunečníky na pláži

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
V případě odpoledního letu, může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. noc ve stejné kategorii na ostrově Santorini a následující den bude zajištěn transfer lodí na ostrov Ios.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Acteon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Armadoros, Dionysos Resort, Liostasi Ios, Skala.