Hotel Armadoros, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 16.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Hotel se nachází ve velmi výhodné poloze cca 200 m od přístavu Ios. Do městečka Chora se dostanete krátkou asi 10 minutovou procházkou. Pokoje mají balkón s výhledem na bazén obklopený palmami, přístav, kapličku Svaté Ireny či na pláž Gialos. Pokud se Vám nechce na pláž, můžete den trávit lenošením u bazénu obklopeným exotickými palmami a užívat si atmosféru ostrova.

Vybavení hotelu:
Pro hotelové hosty je zde k dispozici 24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, společenská místnost, venkovní bazén, bar u bazénu, terasa, stolní tenis, Wi-fi připojení ve společných prostorech zdarma.

Vybavení pokoje:
Hotel má k dispozici různé typy pokojů: Standardní pokoje pro 2 - 4 osoby jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnu s vanou nebo sprchou, klimatizací ( za poplatek), Wi-fi připojením (zdarma), ledničkou, telefon, balkonem s výhledem na hory Studia a apartmány - jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnu s vanou nebo sprchou, klimatizací ( za poplatek), Wi-fi připojením (zdarma), ledničkou, telefonem, Tv, malým kuchyňským koutem

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je vzdálena 300 metrů Lehátka a slunečníky za poplatek

Sport a zábava:
Venkovní bazén, vodní sporty na pláži, možnosti zábavy v centru letoviska

Služby za poplatek:
Lehátka a slunečníky za poplatek, klimatizace

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Armadoros není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Dionysos Resort, Liostasi Ios, Skala.