Hotel Armadoros, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 16.190 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Hotel se nachází ve velmi výhodné poloze cca 200 m od přístavu Ios. Do městečka Chora se dostanete krátkou asi 10 minutovou procházkou. Pokoje mají balkón s výhledem na bazén obklopený palmami, přístav, kapličku Svaté Ireny či na pláž Gialos. Pokud se Vám nechce na pláž, můžete den trávit lenošením u bazénu obklopeným exotickými palmami a užívat si atmosféru ostrova.

Vybavení hotelu:
Pro hotelové hosty je zde k dispozici 24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, společenská místnost, venkovní bazén, bar u bazénu, terasa, stolní tenis, Wi-fi připojení ve společných prostorech zdarma.

Vybavení pokoje:
Hotel má k dispozici různé typy pokojů: Standardní pokoje pro 2 - 4 osoby jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnu s vanou nebo sprchou, klimatizací ( za poplatek), Wi-fi připojením (zdarma), ledničkou, telefon, balkonem s výhledem na hory Studia a apartmány - jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnu s vanou nebo sprchou, klimatizací ( za poplatek), Wi-fi připojením (zdarma), ledničkou, telefonem, Tv, malým kuchyňským koutem

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je vzdálena 300 metrů Lehátka a slunečníky za poplatek

Sport a zábava:
Venkovní bazén, vodní sporty na pláži, možnosti zábavy v centru letoviska

Služby za poplatek:
Lehátka a slunečníky za poplatek, klimatizace

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Armadoros není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Dionysos Resort, Liostasi Ios, Skala.