Hotel Liostasi Ios, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 26.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Liostasi Ios - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, wellness
Poloha a popis:
Tento hotel nabízí svým hostům možnost vychutnat si luxusní ubytování s dech beroucím výhledem na azurové moře. Odpočinout si můžete v hotelovém SPA se širokou nabídkou kúr a procedůr. Tradiční ostrovní design v kombinaci s nepopsatelným výhledem dělá z tohoto romantického boutique hotelu jeden z nejpreferovanějších míst na Iosu.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je recepce 24h, venkovní bazén,Liostasi Spa a welness, posilovna (osobní trenér za poplatek), domácí babiččina restaurace a koktejlový bar u bazénu, pokojový servis, připojení k internetu, fax, čistírna, bellboy servis, soukromé stolování, hlídání dětí, nepřetržité zdravotní středisko, na pokoji lázeňské a kosmetické procedury, lehátka a slunečníky se šatní přepážkou u bazénu,

Vybavení pokoje:
- pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem Standard double room Executive room Junior suite Family room 2-4 pax Standard double room - elegantní klimatizovaný pokoj s balkonem a výhledem na moře - mini lednička - satelitní TV - župany a pantofle - fén - trezor - psací stůl - wi-fi - koupelna/wc Executive room - balkon s výhledem na moře - mini lednička - satelitní TV - župany a pantofle - fén - trezor - psací stůl - wi-fi - koupelna/wc Junior suite - terasa s výhledem a lehátky - mini lednička - satelitní plochá TV - župany a pantofle - fén - trezor - psací stůl - wi-fi - koupelna/wc Family room - terasa s výhledem na Egejské moře - mini lednička - satelitní plochá TV - župany a pantofle - fén - trezor - psací stůl - wi-fi - koupelna/wc

Pláž a plážový servis:
Pláž je čistá s hutným a měkkým pískem , zlatavé barvy.

Sport a zábava:
- surfování,jízda na kanoích, pěší turistika, potápění, šnorchlování, fitness centrum, lázně a wellness, masáže, vířivka, Turecká/Parní lázeň

Služby v ceně:
- lehátka a slunečníky u bazénu, osušky a pantofle na pokojích, wi-fi, parkování

Služby za poplatek:
- spa a welness, čistírna, hlídání dětí, lázeňské procedury na pokoji, klimatizace, terzor,

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Liostasi Ios není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Armadoros, Dionysos Resort, Skala.