Hotel Liostasi Ios, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 26.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Liostasi Ios - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, wellness
Poloha a popis:
Tento hotel nabízí svým hostům možnost vychutnat si luxusní ubytování s dechem beroucím výhledem na azurové moře. Odpočinout si můžete v hotelovém SPA se širokou nabídkou kúr a procedur. Tradiční ostrovní design v kombinaci s nepopsatelným výhledem dělá z tohoto romantického boutique hotelu jeden z nejpreferovanějších míst na Iosu.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je recepce 24h, venkovní bazén,Liostasi Spa a welness, posilovna (osobní trenér za poplatek), domácí restaurace Grandma´s a koktejlový bar u bazénu, pokojový servis, připojení k internetu, fax, prádelna, bellboy servis, soukromé stolování, hlídání dětí, nepřetržité zdravotní středisko, na pokoji lázeňské a kosmetické procedury, lehátka a slunečníky se šatní přepážkou u bazénu.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v těchto typech: Panorama double pro 2 osoby Junior Suite pro 2 osoby Family Suite Ilios Junior Suite pro 3 osoby Elegant suite se sdíleným bazénem pro 3 osoby Deluxe stuite se sdíleným bazénem pro 4 osoby Liostasi Suite se sdíleným bazénem pro 2 osoby Ilios Suite se soukromým bazénem pro 3 osoby Vybavení pokoje: klimatizace, satelitní TV, mini bar (za poplatek), telefon, připojení k internetu, trezor, fén, pantofle (využití k SPA), balkon nebo terasa.

Pláž a plážový servis:
Pláž je čistá s hutným a měkkým pískem, zlatavé barvy.

Pro děti:
dětská postýlka zdarma na vyžádání

Sport a zábava:
- surfování,jízda na kanoích, pěší turistika, potápění, šnorchlování, fitness centrum, lázně a wellness, masáže, vířivka, Turecká/Parní lázeň

Služby v ceně:
- lehátka a slunečníky u bazénu, osušky a pantofle na pokojích, wi-fi, parkování

Služby za poplatek:
- spa a welness, čistírna, hlídání dětí, lázeňské procedury na pokoji, klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Liostasi Ios není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Armadoros, Dionysos Resort, Skala.