Hotel Skala, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 15.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Skala - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Poloha a popis:
Skala Hotel leží pouhých 200m od centra městečka Ios Chora. Zde se můžete ,,ztratit“ v typických, úzkých, strmých uličkách při nakupování suvenýrů v maličkých obchůdkách. Také si můžete vybrat z nespočetného množství taveren a po setmění i barů a nočních klubů. Nádherní pláž Mylopotas je v docházkové vzdálenosti od hotelu. Pár minut od hotelu můžete také shlédnout představení v jediném otevřeném amfiteátru na ostrově.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je wi-fi, 24h recepce, klimatizace, parkoviště, venkovní bazén, vířivka, bar, snack bar, bar u bazénu, restaurace, zahrada, TV místnost, kulečník, zařízení pro volný čas, fitness centrum, masážní / relaxační centrum, slunečníky a lehátka u bazénu, herna, kulečníkový stůl, prádelna, úschovna zavazadel, trezor, dětské hřiště.

Vybavení pokoje:
Všechny pokoje jsou vybaveny : klimatizací, balkonem, výhledem na moře, pokojovým servisem, sociálním zařízením, kuchyňkou, ledničkou, mini barem, satelitní TV, venkovní vířivkou, trezorem.

Pláž a plážový servis:
Pláž je kvalitní a čistá s mekkým pískem zlaté barvy. Voda je průzračně modrá. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka za poplatek. Možnost vodních sportů taky za poplatek.

Pro děti:
Pro děti je zde dětské hřiště.

Sport a zábava:
- fitness, masážní / relaxační centrum, bazén, vířivka, kulečník, hry,

Služby v ceně:
- wi-fi, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, parkoviště

Služby za poplatek:
- klimatizace, trezor, fitness, lázeňské procedury, lehátka a slunečníky na pláži, čistírna,

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Skala není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Armadoros, Dionysos Resort, Liostasi Ios.