Hotel Skala, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 15.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Skala - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness, bezbariérový objekt
Poloha a popis:
Skala Hotel leží pouhých 200m od centra městečka Ios Chora a 2,5 km od nejznámější pláže Mylopotas. Zde se můžete ,,ztratit“ v typických, úzkých, strmých uličkách při nakupování suvenýrů v maličkých obchůdkách. Také si můžete vybrat z nespočetného množství taveren a po setmění i barů a nočních klubů. Pár minut od hotelu můžete také shlédnout představení v jediném otevřeném amfiteátru na ostrově.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je wi-fi, recepce, klimatizace, parkoviště, bazén, vířivka, bar, snack bar, bar u bazénu, restaurace, zahrada, TV místnost, kulečník, zařízení pro volný čas, slunečníky a lehátka u bazénu, trezor, prádelna, FAX, SPA centrum.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v těchto typech. Jednoduché pokoje pro 2-4 osoby Studia pro 2-4 osoby Apartmán pro 4-6 osob Vila pro 5-7 osob Pokoje jsou vybaveny : klimatizací, balkonem, výhledem na moře, pokojovým servisem, sociálním zařízením, kuchyňkou, chladničkou, mini barem, satelitní TV, venkovní vířivkou, trezorem, telefonem.

Pláž a plážový servis:
Pláž je kvalitní a čistá s měkkým pískem zlaté barvy. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka za poplatek. Možnost vodních sportů taky za poplatek.

Sport a zábava:
- fitness, masážní / relaxační centrum, bazén, vířivka, kulečník, hry,

Služby v ceně:
- wi-fi, lehátka a slunečníky u bazénu, parkoviště.

Služby za poplatek:
- klimatizace, trezor, fitness, lázeňské procedury, lehátka a slunečníky na pláži, čistírna. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Skala není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Armadoros, Dionysos Resort, Liostasi Ios.