Hotel Aegeon, Mylopotas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Mylopotas

Strava Bez stravy, Snídaně

Ceny za osobu od 16.890 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Aegeon - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, wellness
Poloha a popis:
Aegeon Hotel má vynikající polohou v centru Mylopotas Beach v Ios. Nabízí skvělé služby v kombinaci s idylickým prostředím. Komplex se skládá ze 2 budov obklopených rostlinami. Ostrov Ios je známý pro jeho rušný noční život, zlaté pláže a charakteristickou architekturu.

Vybavení hotelu:
Pro hotelové hosty je zde k dispozici venkovní bazén, vířivka, bar, Wi-fi připojeni k internetu ve společných prostorech (zdarma), úschovna zavazadel, parkoviště

Vybavení pokoje:
Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, satelitní televizí, klimatizací (za poplatek), trezor (za poplatek), rychlovarnou konvicí, lednicí, balkonem nebo terasou

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je pouze přes místní komunikaci Lehátka a slunečníky za poplatek

Sport a zábava:
Venkovní bazén, vířivka, možnosti zábavy v centru letoviska

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor, lehátka a slunečníky na pláži Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Mylopotas

Hotel Aegeon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Mylopotas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Mylopotas: Ios Palace, Marcos Beach, Poseidon.