Hotel Dionysos Sea Side Resort, Mylopotas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Mylopotas

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Vybavení:
Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar u bazénu, bazén, bazén pro děti, dětské hřiště a TV koutek.
Zdarma: Wi-Fi v recepci, slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: pokojový servis, fitness centrum, tenisový kurt, prádelna, půjčovna aut.

Ubytování:
Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny Wi-Fi (zdarma) TV/SAT, telefonem, trezorem (zdarma) a chladničkou s minibarem. Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře a rodinné pokoje.

Stravování:
Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci

Pláž:
Široká, 1 km dlouhá písečná pláž Mylopotas s pozvolným vstupem do vody se nachází přímo pod hotelem. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů a občerstvení (za poplatek).

Další ubytovací kapacity v letovisku Mylopotas

Hotel Dionysos Sea Side Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Mylopotas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Mylopotas: Aegeon, Ios Palace, Marcos Beach, Poseidon.