Hotel Far Out Hotel And Village, Mylopotas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Mylopotas

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Far Out Village Hotel se nachází přímo na Mylopitas pláži. V hotelu si můžete užít relaxaci u bazénu, koktejl nebo se kochat krásným výhledem na moře.Nedaleká vesnička Chora je dokonalá na procházku, kde najdete spoustu obchůdků, barů a nočního života. Tento hotel doporučujeme hlavně mladým, kteří vyhledávají noční život a zábavu.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je 24 hodinová recepce, parkoviště ( zdarma ), internetové připojení ( za poplatek ), bazén, bar u bazénu, snack bar, slunečníky a lehátka u bazénu, společenská místnost s tv, vodní sporty na pláži, úschovna zavazadel, čistírna, trezor.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů: Single Double Triple (2 pevná lůžka a přistýlka) Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, satelitní tv, telefonem, vysoušečem vlasů a rádiem.

Pláž a plážový servis:
Pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Možnost využití vodních sportů za poplatek.

Sport a zábava:
- vodní sporty na pláži, bazén.

Služby v ceně:
- parkování, slunečníky a lehátka u bazénu

Služby za poplatek:
- klimatizace, trezor, úschovna zavazadel Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.