Hotel Island House Hotel & Island House Mare, Mylopotas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Mylopotas

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (zdarma), internetový koutek (zdarma), Wi-Fi v recepci (zdarma), pokojový servis, restaurace, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, TV koutek.

Ubytování:
Studia s balkonem či terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizována (zdarma) a jsou vybavena TV/SAT a Wi-Fi (zdarma), kuchyňským koutem se základním vybavením (nádobí, varná konvice, vařič) a chladničkou. Možnost jedné přistýky. Maximální obsazenost ve studiu dva dospělí a jedno dítě. Studia, apartmány a mezonety až pro 5 osob na vyžádání a za příplatek.

Stravování:
Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní na místě.

Pláž:
Oblíbená písečná pláž Mylopotas s pozvolným vstupem se nachází 150 m od komplexu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek.

Další ubytovací kapacity v letovisku Mylopotas

Hotel Island House Hotel & Island House Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Mylopotas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Mylopotas: Aegeon, Ios Palace, Marcos Beach, Poseidon.