Hotel Marcos Beach, Mylopotas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Mylopotas

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Marcos Beach - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, bar, bar u bazénu, bazén se sprchou a TV koutek. Hotel dále svým klientům nabízí příjemnou zahradu a terasu s panoramatickým výhledem.
Zdarma: Wi-Fi u recepce, slunečníky a lehátka u bazénu.
Za poplatek: trezor v recepci, internetový koutek

Ubytování:
Tradičně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování:
Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž:
Překrásná písečná pláž Mylopotas je nejdelší na ostrově (1 km dlouhá) a nachází se 150 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.
Poloha a popis:
Marcos Beach je okouzlujíci hotel postavený v kykladským stylu jen 150 m od nádherné písčité pláže Mylopotas, 1,5 km od centra města Ios. Ubytování má ideální polohu, do městečka Chora a přístavu se dostanete z autobusové zastávky, která je pouhých 300 m od hotelu. Hotel je ideální pro prožití klidné dovolené ale i mladé hosty hledající noční život.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je recepce,klimatizace, bazén, bar u bazénu, snack bar u bazénu, bazén se sladkou vodou, společenská místnost s TV, čistírna, trezor, parkování, satelitní TV, úschovna zavazadel, sluneční terasa.

Vybavení pokoje:
Hotel nabízí ubytování v jednoduchých pokojích pro 1-3 osoby. Vybavení pokoje: satelitní TV, klimatizace, fén, koupelna se sociálním zařízením, balkon. K dispozici jsou také jednolůžkové pokoje.

Pláž a plážový servis:
Pláž je široká, měkká s pískem zlaté barvy. Najdeme zde taverny i bary. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek

Sport a zábava:
Pro sport je zde nabídka vodních sportů, volejbal nebo plážový fotbal.

Služby v ceně:
- parkování, bezdrátové připojení ve společenských prostorách

Služby za poplatek:
- klimatizace, tezory, čistírna, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
V případě odpoledního letu, může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. noc ve stejné kategorii na ostrově Santorini a následující den bude zajištěn transfer lodí na ostrov Ios.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.
Ubytování
Hotel MARCOS BEACH*** s bazénem s lehátky a terasou s posezením pod baldachýny s úžasným výhledem na moře leží jen 200 m od pláže Mylopotas, jedné z nejvyhlášenějších pláží na ostrově. Mylopotas se nachází cca 20 minut procházkou od Chory, kam jezdí i pravidelná autobusová doprava. Milý personál vám zcela určitě zajistí příjemné prožití dovolené. Ubytování doporučujeme všem, kteří vyhledávají na své dovolené klid a krásnou pláž kousek od ubytování. Pokoje pro 2–3 osoby jsou vybaveny miniledničkou, soc. zařízením, fénem, balkónem/terasou, TV, klimatizací v ceně zájezdu, trezorem za poplatek, wi-fi připojením zdarma v loby. Ze všech pokojů je výhled na moře. V ceně jsou zahrnuty snídaně formou jednoduchého bufetu. Jednolůžkový pokoj + 500 Kč/noc. Možnost dokoupení stravování: snídaně v ceně zájezdu, večeře 400 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu. Vzdálenost z letiště: Santorini (letiště) - Ios 10km + 60 min lodí.  

Letovisko
Mylopotas je vyhlášeným letoviskem. Spojení s nedalekým hlavním městem zajišťuje autobusová doprava. Dlouhá a široká písčitá pláž vybavená lehátky a slunečníky patří mezi nejkrásnější a nejkvalitnější v Evropě. Ios nemá vlastní letiště. Spojení s okolními ostrovy je zajišťováno lodní dopravou. V rámci ostrova můžete využít autobusovou dopravu, taxi nebo si půjčit auto či motorku a poznat všechny krásy ostrova po vlastní ose. Vzdálenost z letiště: Santorini (letiště) - Ios 10 km + 60 min lodí.

Ostrov
Ostrov Ios s rozlohou 109 km2 naleznete v Egejském moři. Jedná se o typický kykladský ostrov s bílými domky, kostelíky a propletenými úzkými uličkami. Ač je Ios znám jako jeden z rušnějších ostrovů (hlavně díky hl. městu), nabízí romantická zákoutí, krásné nedotčené pláže (některé i nudistické) a zátoky lákající k odpočinku. Aktivní turisté najdou vyžití např. v horách na pěších stezkách kolem archeologických nalezišť. Křišťálově čisté moře nabízí možnost šnorchlování a potápění. Mezi nejoblíbenější pláže patří Psathi, Valmas, Mylopotas, Ormos, Gialos, Koumbara a Manganari.  Hlavní město Chora (nebo Ios) leží na západním pobřeží ostrova. Nabízí množství kaváren, restaurací, obchůdků se suvenýry, šperky či módou. V blízkosti je možné navštívit vrchol Panaghia Gremiotissa, ze kterého se naskýtá nádherný výhled do okolí.  Vyhlášeným letoviskem je Mylopotas. Spojení s nedalekým hlavním městem zajišťuje autobusová doprava. Dlouhá a široká písčitá pláž vybavená lehátky a slunečníky patří mezi nejkrásnější a nejkvalitnější v Evropě. Ios nemá vlastní letiště. Spojení s okolními ostrovy je zajišťováno lodní dopravou. V rámci ostrova můžete využít autobusovou dopravu, taxi nebo si půjčit auto či motorku a poznat všechny krásy ostrova po vlastní ose. Vzdálenost z letiště: Santorini (letiště) - Ios 60min (trajektem).