Hotel Nostos, Frikes

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ithaka

Místo Frikes

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Nostos - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Poloha
hotel se nachází v malebném prostředí malé rybářské vesnice Frikes. Je vzdálený 200 metrů od centra vesničky s několika tavernami, obchůdky/minimarkety a malým přístavem. Podél pobřeží je příjemná procházka. Nostos je vzdálen dostatečně daleko od veškerého ruchu, takže si můžete užít dokonalý klid a čerpat energii ze svěžích, stále zelených kopců kolem vás. Hotel má velmi dobrou pozici pro objevování ostrova, a to buď pěšky po vyznačených horských stezkách, nebo autem. V okolí Frikes je několik pěkných, většinou oblázkových pláží (může být z části hrubý písek a menší oblázky), skrytých v zákrutách po cestě do Kioni. Nejbližší je vzdálená asi 400 m od centra Frikes. Voda je průzračná, vstup pozvolnější, pláže poskytují dostatek soukromí i v plné sezóně. Většinou nejsou organizované, je dobré mít s sebou plážovou rohož a slunečník. Nejbližší bankomat je ve vesničce Stavros, vzdálené 2 km od Frikes.


Vybavení
recepce, salonek/TV místnost s barem, restaurace s otevřenou terasou, bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, zahrada, výtah, soukromé parkoviště.

Ubytování
nově vybavené a moderně zařízené 2lůžkové pokoje s 1 přistýlkou pro dítě mají klimatizaci, telefon, SAT/TV, WiFi připojení, trezor, koupelnu se sprchou/WC, vysoušeč vlasů, ledničku, balkon. Je možné si vybrat pokoj s částečným výhledem na moře a bazén či výhled na hory. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.


Informace o stravování
Snídaně: rozšířené kontinentální formou bufetu (toastový chléb, sladké pečivo, sýr, salám, krájená rajčata či okurka, vařená vejce, cereálie, jogurt, med, marmelády, čaj, káva, mléko, džus)


Doporučení pořadatele
Do rodinného hotelu Nostos v malé vesničce Frikes se hosté často a rádi vracejí. Svůj elixír hostům namíchávají příjemní majitelé, jeho nezbytnými přísadami je přátelskost, vstřícnost, výborná domácí kuchyně a vzorná péče o hosty. Hotel má dobrou polohu nedaleko několika pěkných pláží, kousek od centra. Výhodou je větší bazén s terasou i barem, ideální k odpolednímu lenošení pod slunečníkem se sklenkou osvěžujícího nápoje.